Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A saját családom prostinak tart?

A saját családom prostinak tart?

Figyelt kérdés

A szüleim lelkileg és fizikailag terrorizáltak, anyu többet volt a pszichiátrián, mint otthon gyerekkoromban, apu is pszichiátriai eset, sajna őt nem kezelték.

Nem sikerült az egyetem, ezért 20 évesen kimentem külföldre dolgozni. A rokonoknak, ismerősöknek mindenfelé jár a szája, hogy tuti kitartott semmirekellő vagyok, vagy ne adj isten, a testemből élek.

Holott felszolgáló vagyok egy kávézóban, meg suliba járok. Nem pasit fogni jöttem ki, a barátommal együtt költöztünk, bár a kapcsolatunk 2 év alatt tönkrement. Az általa generált viták a bántalmazásig fajultak, másnap meg azt se tudja, hogy kérjen bocsánatot.

Elegem van már, ezért úgy döntöttem, összeszedek annyi pénzt, amennyiből elleszek, még nem találok munkát, és hazamegyek. Itt egyedül nem tudok megélni.

Fel is hívtam anyut tegnap, hogy szabad-e még a nagymamám lakásán az a szoba, mert akkor kivenném.

Anyu a fejemhez vágta, hogy reméli, élvezem, amit a barátom csinál velem, mert ők ugyan nem segítenek. Őt kiközösítette az egész család, a rokonok terjesztik rólam a szennyet, és belefáradt, hogy engem védjen.

Mert hogy ha lett volna anyunak esze, nem enged ki külföldre, most nézze, hogy hová juttattam a családot, a faluban megszólnak, etc.

Innen mindenképp el akarok menni, de kicsit problémás, mert a barátom nem dolgozik, így a keresetemre ketten vagyunk. Nem tudok félretenni eleget.

A fővárosban vannak ismerőseim, de amikor anyukám megtudta, hogy srácok tudnának nekem csak segíteni, kezdte ő is, hogy de szánalmas vagyok már, hogy egyedül nem tudok érvényesülni, a pasizás éltet, ezt volt a tervem már az elején is, szegény barátom...


Mit lehet ilyen elcseszett rokonsággal csinálni?


22N


2015. ápr. 18. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rájuk hagyni. Ha látatlanban, mindenféle bizonyíték nélkül így ítélnek meg, azon semmi nem fog változtatni, mert nekik így jó. Van kit megvetni, ami miatt jobban érzik magukat szánalmas kis életükben. Szükségük van rád, hogy valakin ők is taposhassanak. Kérj segítséget a barátaidtól, és tegyél magasról anyád és a rokonok fejére. Beszéljen csak róluk a falu, ha már olyan h*lyék volta, hogy valótlan pletykákat terjesszenek rólad. Mégis milyen szülő az, aki rosszat mond a saját gyerekéről? Még ha tényleg prosti lennél, akkor sem szabadna terjeszteniük. Szakadj ki a lelkileg és testileg bántalmazó közösségből, szabadulj meg mindentől, ami visszahúz, és élj olyan életet, amilyet szeretnél. Az ő egyetlen céljuk, hogy téged a jelenlegi helyzetben tartsanak, mert nekik az jó. Nem fogsz tőlük semmiféle támogatást vagy segítséget kapni, arra hiába vársz..
2015. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: a bántalmazó, semmirekellő pasidat kirakod, és onnantól már tudsz félretenni a pénzedből.
2015. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha kirakom, sem tudok hová menni, mert ő kap munkanélkülit, ha keveset is, így van albink. Kerestem albérletet, de nem adják ki annyiért, hogy ne haljak mellette éhen.
2015. ápr. 18. 15:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs bennük mersz meglépni, amiket Te megléptél, és irigységből vádaskodnak.

Nagyon nehéz, de meg kell majd tanulni feldolgozni, hogy ők mentálisan ilyen alacsony szinten vannak és nem számíthatsz tőlük semmi jóra.

2015. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3: Bérelj akkor inkább szobát.

hol keresel, Budapesten?

Van kicsike garzon 20-30 E-ért is. Ha tanulsz, akkor magánkollégiumba is mehetsz, az is 20 E/hó (rezsivel!).

2015. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Külföldön. Itt 450-600€ egy szoba. Ha összeszedek valamennyit, megyek is Pestre, de így nehéz.
2015. ápr. 18. 15:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És ha összeállsz más lányokkal? Mármint közösen vesztek ki többen egy albérletet?
2015. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6: De mennyit kell "összeszedni" ahhoz, hogy Pestre menj?...

Mire kell a pénz?:-o

2015. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Megvan, hogy hány személyre hány négyzetméter kell, egy szobába nem nagyon zsúfolódhatunk több csajjal.

Arra kell, hogy ne haljak éhen, még nem kapok Pesten munkát.

2015. ápr. 18. 15:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha beszéled a nyelvet,a helyedben olyan állást keresnék ott,ahol a szállás megoldott,meg a kaja is(hotelek,panziók,szobalányként).Onnantól kezdve félre tudsz rakni.Ismerősöket szerzel ott is,aztán lehet keresgélni olyat is,ahol mint felszolgáló kapsz ugyanúgy ellátást.Félretett pénz nélkül ne gyere haza,mert kilátástalan lesz a helyzeted.Könnyebb dolgod van ott helyben keresni ilyen munkát.
2015. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!