Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Gyakori családon belül az...

Gyakori családon belül az ilyen megalázkodás?

Figyelt kérdés
Egyik nagyszülői ágon rokon családról van szó, akik gyerekkorom óta a legjobb barátaink. A házaspár egyik tagját a nevelőanyja (elmondásuk szerint) gyerekkorában mindig fúrta, az apját is ellene fordította, az meg megpofozta, így tovább. Végül 15 évesen elmenekült kollégiumba. Azóta nem is igazán tartották a kapcsolatot, max. ünnepekkor, nekünk meg elhordták a nőt mindenféle utálatos számító szajhának. (Egyébként tényleg elég ellenszenves nyanya) Az utóbbi időben meg állandóan ez a nyanya van a középpontban, bevásárolnak neki, mindenben segítik, gyakorlatilag a …..-ét kinyalják. Szerintem az örökségére pályáznak, más értelmes magyarázat nem jut eszembe. Már nem is szeretünk menni hozzájuk, mert a nő szinte mindig ott van és ott jópofiznak neki, már nem tudunk hova nézni anyuékkal. Én nagyon undorítónak tartom ezt a viselkedést. Gyakori az ilyen jelenség egy családban, találkozott már vele valaki?
2015. márc. 4. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

hány millióról van szó?

szerintem sokan kevesebbért is nyaliznánk.

ez csak annyit bizonyit, hogy nem hülyék.

az jobb ha a főnöknek nyaliz 40 évet át minimálbérért?

2015. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A néni lakása, meg egy balatoni nyaraló amiről tudok, hogy az ingóság mennyit ér, meg mennyi pénze van, azt nem tudom.
2015. márc. 4. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze,hogy gyakori!

Van,akit a saját testvére rágalmaz meg, otthoni lopással,amit ő csinált. Rá is írattak mindent,amit lehet,a másikat kitagadták.Hogy is tudta volna bizonyítani,hogy nem ő volt.A testvér meg röhögött a markába.

De ebben nem is az anyagiak a legszomorúbbak.

2015. márc. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!