Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A családod és a párod családja...

A családod és a párod családja ismeri egymást?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párommal 3 éve vagyunk együtt, az első 1.5 évben otthon éltünk mind a ketten, de igazából sem az én szüleim, se az ő szülei nem hívták meg a másikat.

Jelenleg már 250 km-re lakunk otthonról együtt, de mi sem szerveztünk még ilyen közös családi eseményt, mivel az albérletben nem lenne erre lehetőségem (elég kicsi).

De valahogy mégis fura, hogy nem ismerik egymást a szüleink sem. Más is van, aki így van ezzel?


2014. jún. 19. 14:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

A mi szüleink se ismerték egymást évekig. A bemutatás az eljegyzésen volt. Azóta csak az esküvőn találkoztak, meg egyszer hívták meg anyuékat anyósomék. Gondolom visszahívás volt, mert az eljegyzést anyuéknál tartottuk.


Azóta lassan 3 éve semmi. Én nem erőltetem.

2014. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14 éve vagyunk együtt, 6 éve együtt is élünk, 3 éves a gyerekünk. A szüleink 2x találkoztak. Tudatosan tartom őket távol egymástól. Anyósom nyelve sajnos elég csípős és pletykás. Ettől szeretném megkímélni a szüleimet.
2014. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
3 éve vagyunk együtt. először 8 hónapos korunkban a szalagavatón találkoztak a szüleink azt hiszem. közös asztalt is kértünk a vacsorához meg minden. aztán ballagáson találkoztak legközelebb. azóta egyszer-kétszer volt, hogy találkoztak pár percre, pl. véletlenül mindketten ugyanaznap jöttek fel meglátogatni minket, vagy volt, hogy anyum átvitte kocsival hozzájuk (80 km a különbség) a laptopomat, hogy barátom fel tudja hozni bp-re utánam. viszont valami miatt nem alakult ki nagy barátság, eléggé eltérő szülők. sőt, barátom apukája a mai napig nem hajlandó elfogadni, hogy komoly a kapcsolatunk, így egyértelmű, hogy a szüleimmel sem törekszik normális viszonyra. ez van.
2014. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
47%
De jó nektek, bárcsak nekem nem kellene anyósomékkal találkozni, elviselhetetlenek és folyamatosan erőltetik a kapcsolatot, mert szerintük az a normális. Aztán ha addig csesztetnek, hogy átmegyek hozzájuk, akkor megy a beszólogatás, veszekedés, mivel utálnak.
2014. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Hát ismerik egymást, párszor találkoztak, de jobb amúgy nem erőltetni, mert apám utálja őket. Nem tudjuk konkrét okát, de nyilván az, hogy nem bírja elviselni, hogy a párom szülei kőgazdagok, nekik meg épp, hogy kajára futja.

Csak nem értem ez neki miért fáj, ha engem és a páromat nem zavarja, akkor neki nem mindegy??

És ezt nyilván a párom szülei is érzik, úgyhogy jobb nem erőltetni.

2014. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Anyukám kétszer találkozott anyósomékkal, apukámék egyszer. Mivel mi sem tarjuk velük a kapcsolatot immár 4 éve, így több találkozás nem is lesz köztük.
2014. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mivel nem egy országban élnek és más nyelvet beszélnek még nem találkoztak. De nyilván meg fogják ismerni egymást, viszont a távolság és nyelvi akadályok miatt nem lesz köztük szorosabb kapcsolat.
2014. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Az eljegyzésen ismerkedtek meg egymással.
2014. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Éppen babát várunk és ezen gondolkoztam,hogy a szüleink még nem is ismerik egymást...
2014. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Egyszer találkoztak 4 év alatt, legközelebb az esküvőn fognak jövőre.
2014. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!