Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek bunkóság lenne?

Szerintetek bunkóság lenne?

Figyelt kérdés
Ballagásomra kaptam egy arany nyakláncot az egyik rokonomtól, igazéból egyáltalán nem szeretem az aranyat, a nyakláncokat meg főleg, ez meg inkább férfias, anyukám szerint is férfiaknak való. Szerintetek nagyon nagy bunkóság lenne, ha egy ékszerésznél beadnám, és olyat választanék helyette ami tényleg tetszik? Vagy hagyjam egy darabig, és ha náluk megyünk vegyem fel, és majd ha elfelejtkezik róla akkor, cseréltessem ki? nem akarom megbántani, és nagyon örülök hogy gondoltak rám, főleg, hogy ilyen értékes ajándékot kaptam.
2014. máj. 11. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Mi ballagásomra kapott arany ékszerekből csináltattuk a karikagyűrűinket. pont nem érdekel senki véleménye :D
2014. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem egyszer kaptam már kisebb ékszert (egyszerű ezüst láncokra kell itt gondolni meg ilyen "gagyi" bizsu holmik), de soha nem hordtam egyiket se. Cseréltesd be, ha nem tetszik, elvégre a tiéd.
2014. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!