Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha egy baba születését néhány...

Ha egy baba születését néhány rokon ignorációval reagál le az bunkóság szerinted?

Figyelt kérdés
(nem gratulálnak, nem szólnak semmit, sőt néhány még fb ismerősök közül is levesz).
2013. nov. 30. 23:23
1 2 3
 1/24 málna_ ***** válasza:
53%
Igen. Legalabb gratulalni illik.
2013. nov. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%

Valami oka biztos van, lehet, hogy alapból ellenezték, hogy babát vállaljatok stb.

Csak azt elfelejtik, hogy egy kisbaba nem tehet semmiről!!

2013. nov. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Mert konkrétan húgom reakciója az volt, hogy ahogy meglátta a babás képeket fb-n, leszedett az ismerősei közül idegből. Nem szólt semmit.


Ez szerintem ... nem is tudom milyen viselkedés ez. Az embernek már a saját rokonai sem normálisak...

2013. nov. 30. 23:35
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
A húgod csak féltékeny.
2013. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

2:


Már vártam egy ilyen reakciót! Mégis engedélyt kell kérnem, h gyerekem legyen tőlük vagy mi ??

Mielőtt abba kötnél bele, függetlenül élünk egy 160 négyzetméteres SAJÁT lakásban, nromál jövedelemmel.

2013. nov. 30. 23:36
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

Tudod az okát, hogy miért tette? Beszéltél vele? Csak ő tiltakozott vagy más is a családból? Ha igen, miért?


Akárhogy gondolkodom rajta, fura a reakció, de szerintem többről van szó, mint szimpla bunkóságról.


Egyébként egy baba születése maga a csoda, minden ellenkezőt meglágyít. Ha nem érkezett rossz helyre, rosszkor, nem értem ezt a reakciót.

2013. nov. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

Ez messze több, mint bunkóság...

De én is pont ma csalódtam a testvéremben, méghozzá nagyon, úgyhogy innentől kezdve átlag ismerősöktől már nem is várok semmit :(

2013. nov. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

6-os:


Nem igazán szoktunk beszélni. Nem vagyunk napi kapcsolatban. Na és nem igazi testvérem, csak fél. Plusz az anyja jelentősen ellenem hangolja.


Igaz ezek után már nem is érdekel. Engem feleslegesen fog a jövőben bármilyen okból megkeresni az biztos!

Én vadidegennel sem tudnék ekkora bunkó lenni....


Egyéb rokonokon meg nagynénit, és unokatestvért értek. Ők apámat nem nagyon kedvelik. De az ők rossz viszonyához nekem mégis mi közöm?


No mindegy. Az internettel már egy gombnyomással küldhető üzenet, de az emberek mégis távolabb vannak egymástól, mint valaha...


Igazából nincs szükségem az ő gratulációjukra, mi boldogok vagyunk e nélkül is. Csak kíváncsi voltam, hogy idegenek miként látják ezt.

2013. dec. 1. 00:08
 9/24 A kérdező kommentje:

6-os:


Ja, és tiltakozzanak csak! Ez legyen legnagyobb örömük az életben.

Egyébként nem értem ezt a "tiltakozást". Mi az hogy tiltakoznak? 33 éves nő vagyok, nem tinédzser.

2013. dec. 1. 00:10
 10/24 A kérdező kommentje:

7-es :


Ugye milyen fura? Amikor valaki hozzátartozódban minden ok nélkül csalódnod kell. Sajnálom ami a testvéreddel történt!


Én mindig szerető családra vágytam, sajnos ilyen hideg, távolságtartó embereket kaptam, de most annak örülök, hogy gyermekem születésével megérkezett a szeretet is, amire mindig is vártam/vágytam.

2013. dec. 1. 00:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!