Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha egy baba születését néhány...

Ha egy baba születését néhány rokon ignorációval reagál le az bunkóság szerinted?

Figyelt kérdés
(nem gratulálnak, nem szólnak semmit, sőt néhány még fb ismerősök közül is levesz).
2013. nov. 30. 23:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
87%

Bocs, de babás ismerősöket én is letiltok a fb-n. És nem azért, mert nem örülök a babájuknak és a boldogságuknak, hanem mert én a saját életem akarom élni, az övükét nem. ÉS pontozzatok le, de engem nem érdekel napi 3--4-5 fotó, vagy még több. Nem érdekel, hogy naphosszat bababoltok akcióját osztják meg, és küldözgetik nekem is, hogy játsszak, és ha nyerek, nekik jó elsz. NEm szavazok nekik babaszépségversenyen.

Viszont szívesen vigyázok a babára, ha megkérnek, vagy adok tanácsot, ha beteg, megsérül, esetleg vállalom, hogy ha nincs ovis logopédus, foglalkozom vele, mert ehhez értek. De a fb-on élt életük nem kell.

2013. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
86%
Azért nem minden kisbabás éli az életét a fb-on. 5 hónap alatt kb. 2-3 képet raktam fel nyilvánosba, és soha semmit nem osztok meg.:) Így is lehet.
2013. dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
33%

Ignorációval nem reagál le. Helyesen: ignorál, azaz nem vesz figyelembe.


Nevezheted bunkóságnak is, én irigységként látom. Ha levesz a FB-ról az majdnem biztosan annak a jele. Hagyd meg neki, az ő baja, te nem tudsz vele mkit kezdeni. És ugyan minek is pedáloznál bunkóknak - csak mert rokon? Rossz rokonért adta isten cserébe a jó barátokat. :)


Sok boldogságot! :)

2013. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Parom szulei se nem hiztak se nem latogattask meg a masodik unokajukat. Persze ha itt vannak akkor csa nasluk lehetne a gyerek. En nem szoktam posztolni. A gyerekekrol szoktam kepeket feltenni de nem non stop. Azert nem lehet altalanositani.
2013. dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!