Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha egy baba születését néhány...

Ha egy baba születését néhány rokon ignorációval reagál le az bunkóság szerinted?

Figyelt kérdés
(nem gratulálnak, nem szólnak semmit, sőt néhány még fb ismerősök közül is levesz).
2013. nov. 30. 23:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%

Akkor meg próbálj meg túllépni rajta, nem foglalkozni vele.


Nekem édesanyám akar időnként beleszólni az életembe, néha túl intenzíven. Eredmény: 35 évesen egy válással a hátam mögött van egy nagylányom és egy öt hónapos kisbabám. Semmit nem úgy csináltam, ahogy ő akarta volna:

- férjhez mentem, ő nem akarta még

- gyermeket vártam, szerinte még korai

- elváltam: családban én voltam az első

- új párom van, ezzel nincs gond

- gyereket vállaltam tőle igen korán, na ez kiverte a biztosítékot :D

És kit érdekel? Az én életem, nekem kell élni. És ahogy a párom mondja: öreg koromban ki fogja rám nyitni az ajtót? Az anyám? Vagy a gyermekem? Mellesleg életem legboldogabb időszakát élem.


Jó babázást, sok-sok örömöt kívánok!

Rokonokkal meg nem foglalkozni!


6-os voltam.

2013. dec. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

6-os és egyben 11-es:


Van másoknál is ilyen ezek szerint. Köszönöm! Nem fogok hátranézni, az biztos!


Hasonló jókat kívánok Neked is! :)

2013. dec. 1. 00:23
 13/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha alapból nem vagytok jóban, miért kéne gratulálni?
2013. dec. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
40%
menjenek a facebookos fenébe!
2013. dec. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
54%

Aranyos vagy :)

Amúgy jó a hozzáállásod, csak azokkal foglalkozz, akik VALÓBAN szeretnek, és törődnek veled, még ha sajnálatos is, ha a családtagjaid nem esnek ebbe a körbe :( És a frászbúk gondolom nálatok csak egy negatív megnyilvánulás volt a sok közül...

2013. dec. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%

Az tényleg bunkóság, hogy nem is gratuláltak, de hidd el, a másik véglet sem lenne jobb. Gondolj bele, hogyha naponta nyitná rátok az ajtót valamelyik túlbuzgó rokon...


A facebookról letörlők pedig szintén nagy parasztok. Ha nem akarják látni a képeidet, akkor le lehet iratkozni a frissítéseidről úgy is, hogy ismerősök maradtok. Azért ha tömegesen törölnek le téged az emberek, akkor azért a te hibád is. Értem, hogy meg akarod osztani az örömöd, és nem mondom, hogy te is ilyen vagy, de van aki unalmában naponta 6-szor tesz fel újabb albumot olyan szövegekkel, hogy "Picurka alszik", "Picurka fürdik", "Újra hízTUNK 1 kilót", "Manócska almát kóstol" "Cicabogár tépi a kutyánkat" Szóval persze, engem is érdekelne, ha valakinek gyereke születik a családból/ismerettségi körből. Biztos gratulálnék, sőt talán szeretnék látni egy-két képet is, de ha naponta spamelné vele valaki a hírfolyamomat a gyereke képeivel, annak gondolkodás nélkül tiltalám le a frissítéseit.

2013. dec. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%

hú bocsi, ennek se füle se farka nem lett, de a lényeg érthető... (késő van)


Ja és tényleg ne foglalkozz a negatív rokonokkal. Maradjanak maguknak, ha egy 5 perces telefonhívásra sem képesek, hogy a legalább kötelező udvariassági köröket lefussák. Most legalább megtudtad, hogy kikre nem érdemes figyelmet fordítani a jövőben.

Legyél boldog, élvezd ki a babázást és pukkadjanak meg mind, hogy milyen jól megvagytok hármasban. :) (csak ezt ne dokumentáld a neten percről percre ;) )

2013. dec. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Egyetlen egy szem képet tettünk fel a babánkról. Egy darabot...És többet nem is áll szándékunkban.


Köszönöm egyébként, neked is minden jót!

2013. dec. 1. 02:05
 19/24 anonim ***** válasza:
90%
Tudom, h mit érzel. Nézd, nekem az egész családom haszonleső. Mióta nem tudnak anyagilag lehúzni, apámnak a facebookon csak egy lánya van, sem én, sem az unokája nincs megjelölve. A húgomról minden másnap posztol képet. (Egyébként vele sincs kapcsolat face-n és az életben sem). Én örülök, h nem vagyok velük egy lapon említve - persze, azért vhol bánt, mert a szeretet mindenkinek hiányzik.
2013. dec. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
90%
Nekem kicsit fura ez a történet. Én is teszek fel képet a gyerekről, ismerőseim is, mégsem töröl senki senkit. Nincs itt valami más a háttérben? Amit nem tudsz esetleg, vagy csak nem akarod mondani? Esetleg az apuka miatt, vagy másnak volt a párja a családban eddig..vagy nem tudom, csak találgatok, de ha többen törölnek, annak oka kell hogy legyen.
2013. dec. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!