Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek nagy bunkóság...

Szerintetek nagy bunkóság volt? Haragudnátok ezért?

Figyelt kérdés

Unokatestvéremék hozzánk jönnek majd szilveszterezni, előtte, már karácsonyra lementek a lány szüleihez vidékre, mi egy ahoz közeli városban lakunk. Az uncsimnak egy ír srác a párja, nem tud csak angolul. Már unnak a szüleinél ülni, ezért kitalálta az unokatesóm, hogy már holnap jönnének hozzánk a pasijával és maradnak szilveszterig. Nos, holnap még csak 27., szilveszterig még van 5 nap, és utána 1. is nálunk lesznek. Nekem kicsit soknak tűnt, nem örültem annyira neki, de a férjem egyenesen hallani se akart róla, hogy a pár napos szabadságunkból 6 napot itt legyenek nálunk. Az unokatesómmal nagyon jóban vagyunk, szeretjük, de a párját csak 2szer láttuk futólag, nem igazán ismerjük, meg őszintén, elég kellemetlen nekünk mindig angolul beszélni, főleg 6 napon keresztül. Nem tudnánk pihenni se, mivel nincs külön vendgszobánk a nappaliban aludnának, meg minden nap főzni 4 emberre, szórakoztatni őket, jönni-menni velük midnenhova(az uncsim nem bír egyhelyben ülni, állandóan mehetnéke van, és akkor nekünk is menni kell), meg a sok költekezés, nekünk kicsit soknak tűnt. Megmondtam az unokatesómnak, hogy most ez nekünk nem alkalmas. Úgy érzem, hogy megharagudott, tudom, hogy rosszul esett neki, ezért én is olyan hülyén érzem magam, már előre félek, hogy ez el fogja rontani a szilvesztert is:(

Szerintetek is nagyon bunkó voltam?

28/N


2013. dec. 26. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miert ne lehetne mas programotok?
2013. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál bunkó, én sem biztos, hogy örülnék ennek a helyedben. H tényleg jóban vagytok az unokatestvérrel, akkor meg főként fontos az őszinteség és ezt értékelnie kell
2013. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a bunkósság, hogy te szóltál, hogy ez így nem alkalmas, hanem az, hogy az unokatesód végig sem gondolta, hogy ez mivel járna, és természetesnek vette hogy 6 napig vendégelitek..Ne érezd magad kínosnak, vagy bunkónak. Ha szóba jön az unokatesód és közted, akkor nyugodtan mond el neki, hogy anyagilag nem engedhettétek meg, és pihenni akartok ti is..
2013. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, teljesen jogos az érvelésed
2013. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Anélkül, hogy belelátnék a családba, teljesen jogos a felvetés. Ha unják azt ahol most vannak, el lehet menni máshova ahol senkit sem zavarnak. Ne a ti szabadságotokat rontsák el azzal, hogy a nyakatokra járnak, nem tudtok nyugiban pihenni. Az megint más, ha már hetekkel előre le van beszélve - bár akkor sem kvázi 1 teljes hétig.

Egyáltalán nem volt bunkó.

2013. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
mi is utáljuk a vendégeket, miért nem maradnak otthon? :)
2013. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy a napokig ittalvós vendégeket mi se nagyon szeretjük, főleg szabadság alatt, mikor vannak napok, hogy egész nap ki se szállunk az ágyból, annyira jól esik csak együtt lenni és pihenni:)
2013. dec. 26. 16:04
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy bunkó!

Két napról volt szó, milyen már az, hogy most kitalálják, hogy jönnek egy hétre!? Egy fenét!

És nem az angol miatt, hanem egész egyszerűen NEM.

Van más dolgotok is, most tudtok ti is pihenni, ennyi.

Jöjjenek akkor, amikor eredetileg meg volt beszélve.

2013. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Teljesen jogos részetekről, hogy nem akarjátok velük tölteni az egész szabadságotokat. Szerintem inkább az unokatesód a nagyon tolakodó, hogy 6 napot nálatok akarnak nyaralni. Vagyis telelni.

Ha emiatt megharagudott, akkor legyen az az ő baja, nehogy lelkiismeret furdalásod legyen emiatt!

2013. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy bunkó.. Teljesen igazad van..
2013. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!