Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek nagy bunkóság...

Szerintetek nagy bunkóság volt? Haragudnátok ezért?

Figyelt kérdés

Unokatestvéremék hozzánk jönnek majd szilveszterezni, előtte, már karácsonyra lementek a lány szüleihez vidékre, mi egy ahoz közeli városban lakunk. Az uncsimnak egy ír srác a párja, nem tud csak angolul. Már unnak a szüleinél ülni, ezért kitalálta az unokatesóm, hogy már holnap jönnének hozzánk a pasijával és maradnak szilveszterig. Nos, holnap még csak 27., szilveszterig még van 5 nap, és utána 1. is nálunk lesznek. Nekem kicsit soknak tűnt, nem örültem annyira neki, de a férjem egyenesen hallani se akart róla, hogy a pár napos szabadságunkból 6 napot itt legyenek nálunk. Az unokatesómmal nagyon jóban vagyunk, szeretjük, de a párját csak 2szer láttuk futólag, nem igazán ismerjük, meg őszintén, elég kellemetlen nekünk mindig angolul beszélni, főleg 6 napon keresztül. Nem tudnánk pihenni se, mivel nincs külön vendgszobánk a nappaliban aludnának, meg minden nap főzni 4 emberre, szórakoztatni őket, jönni-menni velük midnenhova(az uncsim nem bír egyhelyben ülni, állandóan mehetnéke van, és akkor nekünk is menni kell), meg a sok költekezés, nekünk kicsit soknak tűnt. Megmondtam az unokatesómnak, hogy most ez nekünk nem alkalmas. Úgy érzem, hogy megharagudott, tudom, hogy rosszul esett neki, ezért én is olyan hülyén érzem magam, már előre félek, hogy ez el fogja rontani a szilvesztert is:(

Szerintetek is nagyon bunkó voltam?

28/N


2013. dec. 26. 15:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát pedig haragszik, sajnos:( Végül csak jöttek hamarabb, egy barátnőjénél laknak, azt is a szemere vettette, hogy milyen égő, hogy ott kell lakjanak, mikor a barátnője férjét alig ismeri, mégis ők befogadták őket, mi meg nem. Nagyon szarul érzem magam a történtek miatt, a szilveszter is elmrad emiatt...
2013. dec. 30. 16:05
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha így állnak hozzátok, akkor meg is szakítanék velük minden kapcsolatot.

Ha normális empatikus ember lenne, akkor megtartaná magának azt a tényt, hogy most hol lakik, és nem a te lelkiismeretedet cseszegetné! Gondolom tudja, hogy lelkis vagy, ennek ellenére csak mondja, hogy még jobban bűntudatod legyen.

Nehogy már a saját lakásotokban azt csináljátok amit az unokatestvéred akar, nehogy már hozzájuk kelljen nektek alkalmazkodnotok!

Felnőtt emberek, gondolom dolgoznak, oldják meg ők a szállásukat saját maguk, ne másra erőszakolják rá magukat.

Mondom, nem kell ezen sajnálkozni, egyszerűen meg kell velük szakítani a kapcsolatot, ha már ennyire pofátlanok. Ne érezd magad rosszul miattuk!

2013. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!