Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van egy fiam, PAPÍRON, most...

Van egy fiam, PAPÍRON, most töltötte a 18. évét. Soha nem láttam, az anyja a nyakamba varrta a gyereket, van még 6 testvére 6 különböző apától. Gyerektertás megszűntetését kérhetem ÉRDEMTELENSÉG miatt?

Figyelt kérdés

Betöltötte január elején a 18-at azóta sem keresett,tőlem azóta is vonják a gyerektartást.Anno nem volt több száz ezer forintom a genetikai vizsgálatra így lett az enyém,holott kifizettem a nőnek az abortuszt ő azt mondta elveteti,mégsem tette.

Szakiskolába járt,tavaly júniusban befejezte a tanulmányait,egy szakmát megszerzett.Kértem a bíróságot,hogy szűntessék meg a gyerektartási kötelezettségemet,augusztusban volt tárgyalás,ott a helyszínen az anyja benyögte a papírt lobogtatva,hogy még egy szakmára beiratkozott a gyerek,így a bíróság azt mondta továbbra is köteles vagyok fizetni.Na de meddig?18 évét betöltötte,ez már a második szakmája lesz.Azt olvastama neten ,akár 24-26 éves koráig is fizethetek a gyerek után akár más címszóval,nem mint gyerektartás,no de kérem,nem főiskolára,nem egyetemre ment a gyerek,hanem a második szakmáját végzi.Akkor ez most azt jelenti,akár 5 szakmát is végezhet még nappali tagozaton én addig köteles vagyok fizetni??

Egy szakmája már meg van 18-at januárban töltötte.Ő már nagykorú,engem még nem keresett,biztos,hogy nem is fog.Erre hivatkozva érdemtelenség címszóval nyújthatok be kérelmet a bíróságnak,láttok rá esélyt,hogy megszüntetik a fizetési kötelezettségemet?

Az a gyerek nem az enyém,én még mindig ezt vallom...bár a feleségem azt mondja,ő szerinte kép alapján hasonlít rám.

Anno az a nő becsapott engem,azt mondta elveteti a gyereket,talán egy pár alkalmmal voltunk együtt én katona voltam és mint később megtudtam rajtam kívül még volt a katonaságtól jó pár emberrel is.

Eddig fizettem de most már elegem van.Én nem akartam azt a gyereket,ő elkérte az abortusz árát,s végül mégsem vetette el,ez ár akkor derült ki mikor megszülte a gyereket és a bíróságra idéztek ez ügyben.Valaki segítene?tudom én is hibáztam,de fiatal voltam és meggondolatlan.védekezni kellett volna....



2014. febr. 19. 11:03
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Pedig bizony volt az 100 fölött is az apasági teszt. Én is emlékszem! 10-15 évvel ezelőtt.
2015. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!