Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért szólnak bele ennyire az...

Miért szólnak bele ennyire az életembe? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Mamámról, és keresztanyámról lenne szó. Ma pl. le lettem cseszve, hogy be mertem tenni a madárpókom terkójába egy műnövényt dísznek, illetve az is baj, hogy ég neki a lámpa (sivatagi faj, kell a meleg). Miért nem tudok rendes háziállatot tartani, mondjuk kutyát (mintha nem tudnák, hogy anyum nem engedi...). Ha teát iszok, akkor miért azt, ha nem teát, akkor miért nem... Ha nyitva van az ablak, az a baj, ha nincs, akkor az. Miért locsolom/nem locsolom a növényeket a szobámban... Megőrülök már bakker. :D

17/L


2013. máj. 22. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
És édesanyád mit szól ehhez?
2013. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%

Mert anyuciék kedvence vagy, és tudod mi a szép, hogy ezt pont keresztanyád és nagyid teszi veled.

Nálunk az én keresztanyámék olyan sz*rháziak hogy rám se néznek, évek óta már kerülnek minket

Örülj legalább hogy piszkálnak, ha unod akkor lehet nekik mondani hogy "te csak keresztszülő vagy, nem kell ennyire beszólni" A nagyinak meg tehetsz úgy, nem értesz ezekhez hogy mi hogy működik, ez nem a te generációd"

20/F

2013. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Anyum elég furi, ilyenkor mindig velük helyesel, "egyedül" viszont jófej. :D

Irigyellek, inkább velem se foglalkozzanak. A bäszogatáson kívül a hobbijuk még az, hogy elmebeteg kurvänak tituláljanak, és hasonlók.

2013. máj. 22. 16:53
 4/7 anonim ***** válasza:
A mamád anyukád anyósa? Ha igen, akkor várj pár évtizedet és magától megoldódik, ha érted mire gondolok... Férjeméknél is ez volt, a mama mindenkit irányított, szegény anyósom magában tök jó fej volt a gyerekeivel is, de mindig mindent a mama határozott meg. 65 éves volt anyósom, mikor anyósa meghalt. Azóta mint akit kicseréltek...
2013. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%

Rosz hirem van. Addig lesz ez amig ki nem vivod magadnak a normális hozzád állást.

Engem 26 évesen is apaként baszogattak. Addig ment ez mig az asztalra nem csaptam.

Ha megtalálod a módját hogy hogyan viszonozd ugy hogy nekik fájjon de ne te legyél végül a vesztes akkor abba fogják hagyni. Amig nekik nem fáj és szabadon beléd törölhetik a lábukat miért hagynák abba?


Hidd el nekem, nagyon de nagyon jó érzés valakibe beletörölni a lábunkat következmények nélkül. ha nem hiszed keress egy neked kiszolgáltatottad és töröld bele a lábad. Ha megtetted és érzed milyen jó nem fogsz kételkedni hogy addig fogják veled folytatni amig nem lesz a számokra fájdalmas következménye.

2013. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A mamám anyum, és keresztanyum édesanyja, apám nincs.
2013. máj. 22. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg édesanyádat is elnyomják. Valakinek tényleg az asztalra kellene csapnia...
2013. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!