Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez igaz lehet, vagy csak...

Ez igaz lehet, vagy csak kamuztak?

Figyelt kérdés
Van két unokatesó lányok és egy idősek. Az egyik enyhén molett a másik vékony egyforma magasak kb. Ez régen is így volt. És állítólag a vékony csaj régen meg is verte a molettebbet. Szerintetek ez igaz lehet? Vagy csak kamuztak?
tegnap 10:27
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

20

Arra hogy megtudnám csak szivatni akartak vagy tényleg megtörtént.

tegnap 11:40
 22/26 A kérdező kommentje:

19

Szerintem nem lomhább, nem kövér a csaj csak enyhén molett, de akkoriban szerintem inkább átlagos lehetett. És lehet meglepődött, de gondolom ugyan úgy a vékony csaj is.

tegnap 12:00
 23/26 anonim ***** válasza:

Látom továbbra is hihetetlen neked. Mi nem tudjuk, hogy szívatnak-e téged, de sokszor a kisebb kerekedik felül, mert a méret csak egy a rengeteg tényező közül, ami eldönti egy verekedés kimenetelét és nem is a legfontosabb. Voltak már olyan bűncselekmények is, mikor gyerek vert meg felnőttet, pedig jóval kisebb súlycsoportban van.


De legegyszerűbb, ha felhívod valamelyiket es megkérdezed.

tegnap 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Ők mondták.

Vagyis egy helyen dolgozunk, és volt hétvégén egy ilyen kisebb összejövetel kollégákkal, és ott iszogattunk és előjött a szó a gyerekkorukról, meg hogy miket csináltak. Aztán valami sztorit mesélt a vékonyabb hogy mi volt, erre én rákérdeztem a moletebb csajra hogy ezért nem verted meg. A vékonyabb meg mondta hogy ezért nem akart, és kérdezte hogy szerintem megtudta e verni a másik csaj, mondtam hogy persze. Ő meg elmesélte ezt az esetet. De nem tudtam eldönteni hogy csak hülyült vagy igazat mondott, mert elég nagy dumás.

tegnap 12:16
 25/26 anonim ***** válasza:
Hát ha szerinted a saját beszámolójuk nem elég, akkor sajnos végig kell kérdezned a rokonokat, akik akkor kapcsolatbam voltak velük, meg a tanáraikat stb. Máshogy nem derül fény a rejtélyre.
tegnap 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
ŐŐőŐő miva'?? :DDDD
tegnap 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!