Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jártatok úgy hogy kiírtatok...

Jártatok úgy hogy kiírtatok ide egy kérdést, őszintén kitárulkozva, és le kamuzták a válaszadók?

Figyelt kérdés
jan. 24. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Igen,többször is.:(
jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Persze!


Mindenütt vannak hlyék!

jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Minden második kérdés amiben kicsit is a valóságtól elrugaszkodottabb dolog szerepel, legalább rendelkezik 1-2 kamuzós válasszal.


Ilyenem még nem volt, de veszekedés volt már a valaszolók között és nem kaptam emiatt érdemleges választ.

jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
De most miért, szerinted honnan lehet tudni, hogy itt totál anonim módon full őszinte valaki? Ide bármit lehet írni, nem lehet tudni, hogy ki mikor ír igazat. Arról nem is beszélve, hogy a Gy.K. marhára nem arra való, hogy te itt kitárulkozz, mert itt senkit nem érdekel senkinek a magánélete. Ez nem közösségi vagy társkereső oldal, csak ezt nagyon sokan képtelenek felfogni. EZ a szomorú.
jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
igen pl nekem volt egy olyan kédésem hogy mennyire normális az hogy mereven 12cm és 13s alatt el is durranok 2x
jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Igen, korábban jártam így.


#4


Onnan lehet tudni, hogy vannak olyan emberek akik akár 10-20 alkalommal is kiírják ugyan azt és egy idő után felismerhetővé válnak. Olyanok is vannak akik rendszeresen kamu történeteket írnak ki és az is felismerhető lehet olyanok számára akik rendszeresen használják az oldalt.

jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Soha egyetlen kérdésemet se kamuzták le.

Igaz, mindössze egy olyan volt, ahol véleményt kértem, éspedig gyereknevelési kérdésben. Az összes többinél konkrét információra, tájékoztatásra volt szükségem, ezért kérdeztem.

jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, volt.

Nem hiszik el, hogy sokat keresek.

jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ha valamit nem tapasztalt meg valaki, mert olyan szerencsés, akkor nem hiszi el, hogy a másikkal megtörtént.
jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen. Amikor belekérdeztek a részletekbe,egyre többet írtam le, erre azt írták,hogy "úgy csűröd csavarod,hogy neked legyen igazad úgyhogy kamu"...szóval már azért kellett magyarázkodnom,hogy a SAJÁT problémám igaz-e.

De olyan is volt,hogy direkt nem voltam hajlandó többet írni,mert tudtam,hogy akkor beazonosítható leszek. És akkor is lekamuztak. De mivel élőben én már két ismerősömet is beazonosítottam a gyakori alapján,jobb óvatosnak lenni.

Viszont vannak tényleg beteges,kamu kérdések. Az egyik kategóriában van,aki 1 éve (!!!) napi több kérdést kiír ugyanarról (és ki tudja,előtte mennyit írt). Már többször rámírt és elismerte,hogy igen,de hogy ez engem miért zavar. Szóval itt vigyázni kell,mert tele van az oldal valódi elmebeteggel. De kaptam jó tanácsokat is smúgy sokszor,meg vígasztalást.

jan. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!