Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A húgom párjával összevesztem....

A húgom párjával összevesztem. Hogyan béküljek ki, ha már megbántam?

Figyelt kérdés

Elvitte a hugomat egy olyan partyra, ahol feltetélezehetően a házigazda kábítoszeres befolyás alatt állt.

Vitatkozni keztünk a hugom párjával, majd itthon lökdöstük is egymást. Kölcsönösen estünk egymásnak, a család rángatott szét minket. Szeremcsére személyi sérülés nem történt. A család és a hugom előtt leégtünk rendesen.


Nem kívàncsi ràm, minden rosszat kívánt, miutàn szétszedtek minket.


A hugomat nagyon féltem, hisz együtt, biztonságban nőttünk fel. Ő is megharagudott ràm, többè nem vagyok neki senki.



tegnapelőtt 12:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%
Én meg figyelmeztetném a bátyámat, hogy ha még egyszer beleszól abba, hogy hova megyek vagy mit csinálok, akkor megszakítom vele a kapcsolatot.
tegnapelőtt 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%

"Tehat nem is biztos, csak egy feltetelezes alapjan verted ki a balhet"


De még ha úgy is volt, akkor is mi van? Nem a húga drogozott, nem kinálták vele, akkor meg nem mindegy hogy a házigazda mit csinált?

tegnapelőtt 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!