Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A húgom párjával összevesztem....

A húgom párjával összevesztem. Hogyan béküljek ki, ha már megbántam?

Figyelt kérdés

Elvitte a hugomat egy olyan partyra, ahol feltetélezehetően a házigazda kábítoszeres befolyás alatt állt.

Vitatkozni keztünk a hugom párjával, majd itthon lökdöstük is egymást. Kölcsönösen estünk egymásnak, a család rángatott szét minket. Szeremcsére személyi sérülés nem történt. A család és a hugom előtt leégtünk rendesen.


Nem kívàncsi ràm, minden rosszat kívánt, miutàn szétszedtek minket.


A hugomat nagyon féltem, hisz együtt, biztonságban nőttünk fel. Ő is megharagudott ràm, többè nem vagyok neki senki.



tegnapelőtt 12:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem tűröm, hogy az egyetlen hugomat veszélybe sodorják, azzal, hogy olyan helyre viszik, ahol akár meg is mérgezhetik
tegnapelőtt 12:32
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk közöd nincs hozzá, hova viszi a hugodat. Ha kiskorú, akkor a szüleid majd elintezik, ha nagykorú, akkor magánügye. A "Ne haragudjatok, máskor nem szólok bele, hiszen semmi közöm nincs hozza" megfelelő lehet, mint bocsánat keres
tegnapelőtt 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

#2, oké, hogy neked semmi közöd nem lenne ahoz, hogy a saját hugod vagy tesód mit csinál, de attól mások szerethetik a tesóikat, és megpróbálják megvédeni.

Kérdező, lehet nem a legjobb megoldást választottad, odamész a fiúhoz, és bocsánatot kérsz tőle, mondván, hogy te csak a hugodat próbáltad megvédeni, de rájötték, hogy hülyeséget csináltál. Utána a szüleidnek is elmondod, de szerintem ott is baj van, ha nem a te szemszögéből lássák, hogy lehet ez a csávó nem való a hugod mellé, és nem próbálják tiltani a csávótól. Ő is drogozik?

tegnapelőtt 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

3

Én irtó pipa lennék, ha a bátyám bele merne pofázni, hogy hova megyek és hova nem. Ha pedig kezet emelne a páromra (vagy fordítva), akkor nagyon elgondolkodnék a kapcsolat megszakításán.


Szeretjük egymást, de két felnőtt ember vagyunk. Én sem szólok bele az ő dolgaiba, ő sem az enyémbe.

tegnapelőtt 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Menj oda mint férfi, kérj bocsánatot és kérd meg, hogy vigyázzon a húgodra mert fontos neked.
tegnapelőtt 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Mondd meg, hogy elnézést kérsz, ebben a versenyben ez egód győzött az iq felett.
tegnapelőtt 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Megakartad védeni, rosszul süt el. Idővel ugyis ki fogtok békülni. Minden normális báty megvédi a húgát minden rossztól.
tegnapelőtt 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a normális testvérek tiszteletben tartják egymás döntéseit, és nem ütik bele az orrukat olyasmibe, amihez semmi közük.
tegnapelőtt 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"feltetélezehetően a házigazda kábítoszeres befolyás alatt állt."


Tehat nem is biztos, csak egy feltetelezes alapjan verted ki a balhet. Szerintem csak azt akartad megmutatni, hogy te vagy a Jani.


Ennyi erovel az utcara sem kell kimenni, mert ott is vannak drogosok, zsebtolvajok, embercsempeszek stb. Ha a Hugod tudja a hatarokat, akkor nem lesz gond.

tegnapelőtt 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%

Hát, ha úgy veszed ez egy teszt is lehetett, hogy ha a csóró így is a tesód mellet marad, akkor tényleg szereti.

Ne emészd magad. S ne hallgass itt minden hülyére, jól tetted. Mit meg nem adnék egy ilyen tesóért, aki foglalkozik is velem...

tegnapelőtt 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!