Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm és én összevesztünk...

A barátnőm és én összevesztünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már veszni látom a dolgot de megpróbálom menteni a menthetőt.

Szóval a legjobb barátnőmmel sülve főve együtt voltunk.És van egy fiú akivel a barátnőm legjobb barát kategóriában van, de tetszik neki a fiú és nekem is tetszik,sőt szerintem belezúgtunk a fiúba.És a barátnőm állandóan a fiúval volt. és én hiába mondtam neki, hogy álljon már le de ő csak azzal jött, h ő a legjobb fiú barátja csak hülyülnek. Majd csúnyán összevesztünk. Olyan dolgokat vágtunk egymáshoz mint pl.: értéktelen ember. És elmondtam egy közös titkunkat a másik barátnőmnek és ez is tett rá egy lapáttal.

Meg annyira idegesít, hogy nézem a fiú kezét és rajta van h LB amit a barátnőm írt rá. ÉS SZERETI! Nagyon összevesztünk és a lány uszítja ellenem a fél osztályt. ÉS VAN MÉG EGY PROBLÉMA.

egy osztálytársamnak valaki írt ask.fm-en hogy dagadt meg 100 képet felrak facebookra stb és mivel most én vagyok a kegyetlen az osztályba (de nem mindenki gondolja így) ezért azt hiszi én írtam de hiába mondom nem én voltam és amugy nem tudom hogy honnan veszi mert névteleül írták. és most kapom a beszólásokat h útszéli meg ilyesmi. SZERINTETEK HOGYAN TOVÁBB? :(



2015. jan. 18. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy fiú miatt összeveszni, vitatkozni nagyon gyerekes dolog. A legjobb barátnődnek TE nem vagy igazi barátnője, ha egy harmadiknak elmondtál egy titkot. Nem ritka, hogy ugyanabba a fiúba több lány is belezúg. Majd kizúg belőle. Ne foglalkozz most ezzel a témával, minden csoda három napig tart, lecseng ez a kellemetlen dolog is. Azt sem kell bizonygatni, hogy valamit TE tettél, vagy NEM TE. annál rosszabb, minél inkább akarod megmagyarázni.

Hogyan tovább? Nyugisan, mintha semmi nem történt volna.

2015. jan. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát Édesem, ne sértődj meg, de a hozzáállásod a dolgokhoz ill. a viselkedésed nagyon gyerekes, sőt, mondhatni primitív. Engedd meg, hogy adjak egy tanácsot így ismeretlenül, fogadd meg és sose felejtsd el: A fiúk jöhetnek-mehetnek az életünkben, de a barátok maradnak.


Ha van egy igazi, de amolyan tényleg igazi barátod akkor azért bármikor tűzbe tenném a kezem a szó szoros értelmében, de nem veszünk össze egy pasin, még akkor sem ha a srác mind a kettőnknek tetszik, sőt még akkor sem ha az utolsó hímnemű a világon!


Így megsaccolva a korodat azt biztosra kijelenthetem, hogy még számtalan srác fog tetszeni az életben mire lehorgonyzol majd egynél és akkor erre a mostanira max. csak halványan fogsz emlékezni..


A másik: "És elmondtam egy közös titkunkat a másik barátnőmnek"

Ilyet nem teszünk soha, semmilyen körülmények között, még ha kínvallatást kell kiállni akkor sem, hát még csak úgy, kicsinyes bosszútól vezérelve.. ezért szívem szerint azt mondanám, hogy nagyon szégyelld magad, végül csak azért nem mondom, mert olyan kis butus vagy, hogy te magad sem voltál tisztában a tetted súlyával.


Hogy most hogyan tovább azt nem tudom, mert ahogy elnézem komoly generációs szakadék van közöttünk, de mostantól kezdve igazi értékrend szerint élj, vagyis mérlegelj, hogy mi mennyire számít vagy fontos az életben, és ami igazán az, arra vigyázzál, tegyél meg minden tőled telhetőt és sose engedd veszni.

2015. jan. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2-es! Ha már leoltottad szegényt!

Nem rosszat irtál végül is, csak a barátság 2 emberen múlik.

1. A T. barátnő is benne volt az összeveszésbe!

2. Belehazudott a kérdező arcába, hogy nincs semmi!

2015. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ragyog a szívem, mint a nap, sohasem voltam boldogabb...
2015. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!