Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ahol egy wc van és az a...

Ahol egy wc van és az a fürdőben van!Van hogy a párod vagy más rokonod előtt használjátok a wct, és közben valaki fogat mos vagy fürdik?

Figyelt kérdés
szept. 14. 14:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem használjuk egyszerre senkivel. Mielőtt bemegyek pl fürdeni, mert azért az hosszabb idő mint egy fogmosás (addig bárki kibírja),

Szólok, hogy megyek fürdeni, akinek wc-re kell menni most menjen.

szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Zuhanyzáskor persze, pl fogat-kezet mosni, mert van zuhanyfüggöny.


WC-kor nem, kivéve, amikor hányok, és megfogja a hajam (nagyon ritkán, évi 2-3 alkalommal szoktam annyira rosszul lenni).


Pisi-kaki privát dolgok, nem hiszem el, hogy nem bírja ki a másik azt a max ötpercet.

szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Régen ilyen panelben laktunk. Hát én néha bementem pisilni ha tusolt, pont akkor jött rám valamiért😅 de alapjáraton hagytuk egymást nyugiban
szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha bemegyek, bezárom az ajtót. Mindenki tud várni max. 10-15 percet, mire pl. egy hajmosással végzek.
szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!