Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ahol egy wc van és az a...

Ahol egy wc van és az a fürdőben van!Van hogy a párod vagy más rokonod előtt használjátok a wct, és közben valaki fogat mos vagy fürdik?

Figyelt kérdés
szept. 14. 14:01
1 2
 1/15 kürtőskalácska ***** válasza:
81%
Inkább csak pár jöhet be
szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem
szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk a szüleim ezt csinálják és rohadtul frusztráló. Ülök a wc-n és random jönnek be, mintha normális lenne. Páromra se mennék rá ha éppen wcn lenne.
szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Én így nőttem föl, legalábbis családon belül velem azonos neműekkel, és hozzáteszem, hogy maga a vécé egy függönnyel leválasztható volt.

Ma viszont már nem szokott előfordulni hasonló, és soha senki mással nem csináltam így.

szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Párommal simán vécézünk egymás előtt.
szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen nem.
szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen házban élek, természetesen nem megyünk be a másik akármit csinál.
szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A régi lakásunkban és a hétvégi házban volt ez az elrendezés. Férjemmel zuhanyozásnál, fürdésnél bementünk, de ha a WC-t használtuk, akkor nem.
szept. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Most külön van nálunk a wc és a fürdő, de így is van, hogy pisilek, nem csukom be az ajtót és simán társalgok a párommal. Ez mondjuk csak "kis dolognál" van így, a "nagy dolog" abszolút privát.

Fürdeni eleve együtt szoktunk többnyire.

Ha egybe lenne a wc és a fürdő, engem nem zavarna, ha bejönne a párom bármit csinálni (mint mondtam, kivéve nagy dolognál).

szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Igen így van nálunk is, mi soha nem megyünk be, ha a másik ott van. Akkor sem, ha csak fogat mos.
szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!