Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit kezdenétek a helyemben a...

Mit kezdenétek a helyemben a sértődékeny rokonokkal? Arra gondolok, mikor olyan mondasz vagy írsz, amiben nincs semmi rendkívüli, házastársad szerint se, mégis a rokon felb@$$z@ magát rajta.

Figyelt kérdés
Sajnos közeli rokon/rokonok. Családi vonás, de nem mindenki ilyen a családban. Amúgy nem az én, hanem a házastársam rokonjai.
aug. 30. 07:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondasz nekik semmit
aug. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Hát az is igaz, minimalizálni kéne a kontaktot

Csak sajnálom, rossz amikor béke és egység helyett széthúzás jön

aug. 30. 08:03
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Azt jegyezd meg, hogy ha felidegesíti magát, az még mindig csak az ő baja. Neked nem kell vele foglalkoznod egyáltalán. Ideges, na és. Te meg éled tovább az életed.
aug. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%

"mikor olyan mondasz vagy írsz, amiben nincs semmi rendkívüli, házastársad szerint se, mégis a rokon felb@$$z@ magát rajta"

Talán nem ilyen stílusban kéne megnyilvánulni, mindjárt javulna a helyzet...

aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Mit írtál?
aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
" Ne haragudj, nem gondoltam semmi rosszat, valójában azt akartam mondani hogy...." Általában ennyi elég szokott lenni, ha valaki félreérti amit mondtam. Soha senkivel nem voltam haragban...
aug. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem haverkodok olyanokkal, akik ennyire kibírhatatlanok és sértődékenyek.
aug. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
87%
Majd megbékél, legalább addig se jön vendégségbe amíg haragszik.
aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
4# Direkt írtam a bé betűs szóval mert ez volt a megfogalmazása egyik rokonnak a legutóbbi esetnél. Ugx kezdtem írni a kérdést hogy megsértődik rajta, de aztán arra gondoltam, hogy az nem biztos hogy pontos kifejezés, hisz ő maga a fenti módon hivatkozott az érzésére. Szóval nem a stílusommal van a gond, ha valakinek a stílusa a gond ez a kifejezés, akkor a rokoné.
aug. 30. 10:19
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Nálam a no contact vált be, mert az ilyenek csak az energiát veszik el tőlem.
aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!