Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen módszerrel tudhatom...

Milyen módszerrel tudhatom meg,hogy apám vérszerinti gyereke vagyok-vagy sem?

Figyelt kérdés

Ez a gondolat akkor merült fel bennem,mikor apám és a mostoha anyám úgy döntöttek,szeretnének egy közös gyermeket viszont ez 2 - év próbálkozás után sem jött össze nekik,így egy lombik program mellett döntöttek,most nemrég lettek túl a vizsgálat fázison és az apám eredményei nem valami jók,nem mondom hogy szörnyűek,de azt sem,hogy bíztatóak,alacsonyabbak az eredményei,mint amennyiknek lenniük kellene,ebbe viszont valószínüleg az is belejátszik hogy mivel apám idén lesz 48-éves,a kora előrehaladtával csökken a nemzőképessége,de viszont egy újabb vizsgálat szerint kiderült,hogy apámnak elvileg

kólibaktériumos fertőzése van ami szintén hatással van a nemzőképességre.A vérszerinti anyám egy fogalmazzunk úgy hogy egy szajha volt,apám állítása szerint ő már készült volna lapátra tenni anyámat, mivel még mindig nem akartam összejönni amikor kiderült,hogy anyám terhes velem.Ismervén anyámat,az jutott eszembe,hogy mivan ha félrelépett valakivel,terhes lett és mivel tudta,hogy apám gyereket akar így azt mondta apámnak hogy tőle esett teherbe.Én ezt egy lehetséges forgatókönynek találom,de kíváncsi vagyok,igaz e az elméletem. Tudom,milyen az apám,és biztos vagyok benne,hogy nem fogja megengedni,hogy nyál mintát vegyenek tőle egy DNS vizsgálathoz amit megértek.Viszont milyen más módszerrel tudhatom meg,hogy én tényleg az ő gyereke vagyok-e?



júl. 4. 17:09
1 2
 11/12 Metionin ***** válasza:
48%
Apasági teszttel.
júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%

DNS teszttel.


Amúgy meg nem tökmindegy? Felnevelt, akkor?


Nem az az apád, aki élvez egyet, hanem az, aki tisztességgel felnevel és elindít az életben. Néha a kettő nem egy személy.

júl. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!