Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vendégségben rokonoknál ti...

Vendégségben rokonoknál ti sem tudtok elmenni nagywc-re, vagy csak én vagyok ennyire gátlásos?

Figyelt kérdés

Áthívtak unokatesóim medencézni, sütögetni, és mivel messze laknak (nemrég költöztek vidékre), három napra jöttem. Én vagyok az egyetlen lány, biztos ez is nehezíti a dolgot. Igazából csak kiváncsi vagyok én vagyok az egyetlen "szerencsétlen" vagy más is került már ilyen szituba?


Tegnap mikor kint medencéztünk közben bementem és megpróbálkoztam vele, de egyikük bejött közbe a házba és nem sikerült.



jún. 30. 09:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Neked ingered sincs amúgy?


Mert nekem az inger jön, akkor elmegyek, full nem érdekel, hogy otthon vagyok-e vagy máshol...

Amúgy is, senkit nem érdekel, hogy épp szrsz vagy sem, senki sem áll a wc előtt és tapad az ajtóra, "na, csobban"? :D

júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szörnyű lehet ennyire gátlásosan élni, mint ezek szerint rengetegen. :(


Úristen, nem merek elmenni nagywc-re, inkább görcsölök vagy elvisz a mentő, mert úgy begörcsölök - anno a cserediák csajt vinni kellett az ügyeletre miután majd egy hete nem ment nagywc-re. Azt hittük, valami komolyabb a baj, de "csak" súlyos székrekedés.


Alapból meg ha van egy napi ritmusod, pl reggelente, akkor általában minden reggel vagy kora délelőtt jön az inger. Fogod magad, elmész.

júl. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg még az is megoldás lehet, ha a saját füledet dugod be füldugóval, igy nem hallod a járkálást a házban és könnyebben tudsz koncentrálni a dolgodra.
júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok sajnos.
júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

#22


Én 3 naponta tudok itthon is, ha nincs itthon senki, nem mászkál, amint jók a körülmények, megindul az inger.


Teljesen pszichés alapon ráállt erre fizikailag a testem.

Pedig sportolok.


A 4.napos az már olyan, mint egy szülés.

júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

#21


Ingerem az volt...

júl. 2. 07:57
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. "Idegen" helyen nem jön kulaasszony.
júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

🥹Nekem is van egy ilyen szorongásom mert közben szelek is jönnek ki s az hangos. Zenét szoktam hangosan kapcsolni, csapot nyitni vagy lehúzom a semmit s míg az öblítés tart abba a fél percben intézem el elnyomják a zajok.


Mostani páromnál hiába imádom a hideg ráz ettől mert masszívan erősítették a félelmeim mert hallgatózók.(konkrétan a wc falnak dőlve állva)

júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!