Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vendégségben rokonoknál ti...

Vendégségben rokonoknál ti sem tudtok elmenni nagywc-re, vagy csak én vagyok ennyire gátlásos?

Figyelt kérdés

Áthívtak unokatesóim medencézni, sütögetni, és mivel messze laknak (nemrég költöztek vidékre), három napra jöttem. Én vagyok az egyetlen lány, biztos ez is nehezíti a dolgot. Igazából csak kiváncsi vagyok én vagyok az egyetlen "szerencsétlen" vagy más is került már ilyen szituba?


Tegnap mikor kint medencéztünk közben bementem és megpróbálkoztam vele, de egyikük bejött közbe a házba és nem sikerült.



jún. 30. 09:30
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
86%
Én sehol nem tudok elmeni, csakis odahaza. 44 éves férfi
jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy eg yszerencsés alkat, vaéahog yküzd le a gátlásod. Volt ismerős csaj, aki h aolyan votl 5-6 napig nem tudott (mert) elmenni nagyvécézni és a végén már olyan görcsei voltak, hogy fetrengett, aminek aztán semmi értelme.


Otthon van valami napi ritmusod, mikor mész? Mert próbáld itt is azt, előtte ígyál vagy eg yjó nagy pohár vizet, meg eg ykis kanál olivaolajat, egyél meg egy pohár joghurtot, és kicsit ül le lazulni, ha kell masszirozd a talpad vagy a tenyered. És h amész, akkor amit már valaki írt papír a budiba...az ne feszélyezzen, ha csobbanna. Ha egyszer átlendülsz rajta és sikerül, onnan már nem lesz gond soha többet!

jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%
Szinte mindig elmegyek! Főleg, hogy annyi kaját tesznek elém bárhova megyünk látogatóba, hogy muszáj már ott helyben megszabadulni egy részétől! :D
jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
5%

Nekem az a rémálmom, hogy jön hozzam vendég és teliszarja a vécémet. Aztan meg szagolhatom órákig, amíg a ventillátor kiviszi.

A pasim is halálosan idegesített, mikor nálam szart!

Sőt sokszor mondta, hogy nem tud a vonaton kakálni, inkább nálam akar! Mit mondjak, megtisztelve éreztem magam!

Csak azt viselem el, h nálam kakál, akit szeretek, pl a lányom. Sőt meg örülök is ha kakil mert szekrekedéses volt mindig!

A többieknek meg hálás vagyok, ha nem ül annyit, amíg itt összeszarja magát!

jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

#12 Igyekszem, de nem olyan egyszerű ez. Otthon általában reggel szoktam nagywc-re menni. Nagy pohár vizet minden reggel megiszok, azzal indul a nap, ahogy joghurtot is fogyasztok reggelire. A talpam vagy a tenyerem minek masszirozzam? :)


Papirt dobtam a budiba tegnap is, mikor megpróbálkoztam vele. Kedden megyek majd haza innen.

jún. 30. 13:39
 16/28 A kérdező kommentje:
És a fenekemet se tudom egyből megmosni mert a wc külön van. Ez is zavar.
jún. 30. 13:47
 17/28 anonim ***** válasza:
97%
Nekem ha kell akkor bárhol tudok nagy wc-zni. Nincsenek ilyen problémáim.
jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
94%
Amióta koliba kerültem, nekem sincs ilyen problémám, ha kell akkor kell :D de előtte még kisebb koromban énis inkább tartogattam. Sőt kilencedikben koli elején volt, hogy hétfőtől péntekig nem kakiltam, mostmàr simán megy bárhol
jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
4%

#16 Kérdező... A WC csészében sincs víz? Annyi biztos akad hogy megtudd mosni, vagy vigyél be egy pohárban.


De amúgy meg minek mosogatod?

jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Kólauborkával ***** válasza:
82%

Jah, engem is az irritál a legjobban, hogy nem tudom megmosni a legtöbb helyen.

Hogy minek? Hát, mert a papírral nem tudod kitörölni rendesen bármit is mondasz, legfeljebb jóvanazúgyra , azért.

jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!