Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vendégségben rokonoknál ti...

Vendégségben rokonoknál ti sem tudtok elmenni nagywc-re, vagy csak én vagyok ennyire gátlásos?

Figyelt kérdés

Áthívtak unokatesóim medencézni, sütögetni, és mivel messze laknak (nemrég költöztek vidékre), három napra jöttem. Én vagyok az egyetlen lány, biztos ez is nehezíti a dolgot. Igazából csak kiváncsi vagyok én vagyok az egyetlen "szerencsétlen" vagy más is került már ilyen szituba?


Tegnap mikor kint medencéztünk közben bementem és megpróbálkoztam vele, de egyikük bejött közbe a házba és nem sikerült.



jún. 30. 09:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Én is ilyen vagyok🤣
jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Néha elmegyek ha nem bírom, de én is jobb szeretem otthon elintézni.
jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%

Én hatalmasakat tudok szarni vendégségben is, ha kell.

Én pusztán csak nem szeretek elmenni kakilni máshol, mert az a szokásom, hogy kakkantás után kimosom a valagamat, nemcsak kitörlöm. Na ezt nehézkes idegen helyen megvalósítani.

jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%

Nekem se ment régebben, de biztos vagyok benne, hogy nagymamám beszélte belém kiskoromban, ahogy minden nyaralás előtt sóhajtozva előadta, hogy hashajtóval indít, mert neki idegen helyen nem megy.

Így felnőttként már ritkán alszom barátoknál, inkább szállodában, ott nincs gondom, de már a barátaimnál is össze szokott jönni, mert megbeszéltem magammal, hogy semmi okom ezen a hülyeségen szorongani. Sok gyerekkori parámat sikerült már megoldanom így. :)

jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Én csak a kakilással vagyok így. De olyan szinten hogy az inger sem jön rám. Egyszer volt hogy több mint egy hétig voltunk távoli rokonoknál, ott 6 nap után kezdtem érezni egy nagyon pici ingert. Hát eléggé kellett erőködni hogy kijöjjön, és ne robbanjak belül szét. De egyébként voltam már korházban ott is ez volt. Gyerekként koleszosként is. Mindig hazahoztam. 33/F
jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Ha bejönnek a házba nyisd meg a csapot, hogy ne halljanak. Egyébként reggel felkelés után ülj le a wc-re vagy egy nagyobb étkezés után, úgy biztosabb a siker. Vigyázz mert szorulást is kaphatsz, próbálkozz.
jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell, akkor kell. Nem agyalok rajta. De nyilván otthon a legkényelmesebb.
jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok.
jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Dobj a wc-be wc papírt, akkor nem hallatszik a csobbanás:D amúgy kakilni emberi dolog, mi másért menne valaki wc-re, hogyha nem pisilni/kakilni. Senki sem nézi, hogy mennyi ideig vagy bent, szóval szerintem ne aggódj ezen, vagy tegyél be zenét:)
jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
Én pisilni sem tudok máshol.
jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!