Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Segítséget kérnék. Van egy...

Segítséget kérnék. Van egy kialakulo párkapcsolatom..viszonta hölgy a keresztfia apjával lakik. Persze nem rég óta. Van félni valóm szexuális téren? Lehet köztük olyan viszony?

Figyelt kérdés
jún. 26. 18:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nos, kérdező!? Mi a helyzet? Történt valami?
jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Egyenlőre semmi. Valahogy ki kell lensnem.a munkahelyükön. Mert ha van köztük akkor egy csóknak el kell csattani. Sztem. Kertészetbe dolgoznak. Tehát távcsővel simán ki lehet.
tegnapelőtt 19:19
 23/27 A kérdező kommentje:
Nevethettek rajtam. De nekem nagyon fontos. Ne nézzenek hülyén ek
tegnapelőtt 19:20
 24/27 anonim ***** válasza:
Jah, hogy még egy helyen is dolgoznak?! Bravó! Kész orgia lesz este 🤣
tegnapelőtt 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Strandon is voltak ma. Holnap mi megyünk. Remélem a keresztfia apja nem jön. Szóval nem tudom mi tegyek? Ötlet?
tegnapelőtt 22:48
 26/27 A kérdező kommentje:
Hogyan nyomozzam ki.soha nem voltam ilyen helyzetben
tegnapelőtt 22:49
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem te kamuzol. Provokatívak a visszakérdéseid. Lebuktál! Érzékelhető volt már, viszont most végképp megvagy! Remélem kielégültel!? 🙂 Most feküdj le pihenni!
tegnap 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!