Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Érdemes lenne beleszólni a...

Érdemes lenne beleszólni a lányom és az anyósa vitájába?

Figyelt kérdés

Eddig sem jöttek ki valami jól, de múlt hétvége óta a lányom meg van sértődve, folyamatosan duzzog, fújjol az anyósára. Ahogy hallom ő sem mond éppen kedves dolgokat a lányomról. Egymással is kétértélműen beszélnek, burkoktan szapulják egymást. A lányom csak annyit mondott, hogy nagyon utálja az anyósát, de azon kívül semmi baj.

Én alapjában jól kijövök a nászékkal. Érdemes lenne beszélni vele erről, közbetíteni közöttük, vagy inkább hagyjam, hogy ők rendezzék le?



2022. okt. 2. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ne szólj bele. Felnőtt emberek.
2022. okt. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
A lányom, amíg élek a lányom! Számíthat rám bármi is legyen. Én biztos nem hagynám magára.
2022. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Ha kérdezi a véleményed, mondd el nyugodtan. Amúgy inkább hagyd békén a lányod, nem a te dolgod.
2022. okt. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
87%

Legkevésbé sem akarnám hogy anyám beszéljen az anyósommal. Pedig mi sem vagyunk jóba.

De megmondtam, hogy ne merjen beleszólni, akkor csak mégjobban utálna, meg az egész családot, így meg majd megenyhül valamikor

2022. okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne szólj bele mert te is minden lesszel csak tisztességes nem,annyit mondhatsz hogy beszéljék meg mi a bajuk egymàssal de tovább ne menj
2022. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
A lanyoddal igen, az anyosoddal nem
2022. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
még pont te hiányzol oda
2022. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Inkább ne ekveredj bele.
2022. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ne keveredj bele, nem a te dolgod az ő kapcsolatuk.


Mi egyáltalán a vita oka?

2022. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Éreztesd a lányoddal, hogy mellette állsz és meghallgatod. Ha kéri a véleményedet vagy tanácsodat, akkor mondd el neki. Az anyóssal viszont ne beszélj, hacsak a lányod nem kér meg erre kifejezetten.

Mi a vita oka egyébként?

2022. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!