Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet tenni abban az...

Mit lehet tenni abban az esetemben ha a párunk testvérei, rokonai nem kedvelnek? Mi ilyenkor a helyes reakció ?

Figyelt kérdés
Nem mondják ki ugyan és semmi megjegyzés , viszont én érzem .
máj. 21. 22:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
Leszarni
máj. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
53%
Ja, hogy csak érzed. Nem lehet, hogy csak te nem kedveled őket? Végül is mindegy, igyekezz a minimumra csökkenteni a találkozásokat, ennyit tehetsz.
máj. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%

Nem érthetö a kérdésed!

Ha a PÁROD nem kedvelnek, akkor érdemes lenne gondolkodni ilyenen, de hogy félig idegenek hogy állnak hozzád, az lényegtelen.

máj. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
19%
Ha a PÁROD nem kedvel
máj. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%

Nekik nem kell kedvelniük, nem ők választottak.


Annyi az elvárás tőlem a másik fél felé - és ez kölcsönös -, hogy tiszteljük egymást.

Én sem kedvelem vőlegényem apját, mert egy alkesz szr, aki állandóan vitázik valamin (min nem?), de nem állunk egymásba.


Exem anyját is utáltam, mert ő meg okoskodott 0-24 meg erőszakos természete volt, mégsem mondtam a szemébe.

máj. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Kései Sirató ***** válasza:
88%
Nem törődnék velük. Hagyd őket figyelmen kívül.
máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
Engem sem kedveltek. Második feleség voltam, részben miattam váltak el, és ez nem tetszett nekik. Nem törődtünk vele.
máj. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, nem cseszegetnek, évente max 2-3 alkalommal találkozunk, annyit kibírok felnőtt emberként, akinek volt gyerekszobája.
máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
75%

Másik oldalon vagyok. Van egy rokonom, aki folyamatosan beszél, elég együgyű dolgokat. Kerülöm, amennyire tudom. Jó lenne, ha kevesebbet beszélne. Lehet, hogy neked is van a viselkedésedben valami, ami irritálja őket. Próbáld meg, hogy valamiből kevesebbet csinálsz, visszafogottabb vagy. De amúgy, ja, ne foglalkozz velük túlságosan. Vagy esetleg egyenesen kérdezz rá, hogy : "úgy érzem, hogy nem kedvelsz, tudnék valamit ez ellen tenni?" Ez lehet, hogy szimpatikussá tenne, de az is lehet, hogy egy bántó választ kapnál, vagy egy semmitmondót...

Nem minden problémára van megoldás.

máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
58%
Az az ő gondjuk, nem a tied.
máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!