Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagy gyökérség azt hazudni...

Nagy gyökérség azt hazudni hogy munkám van?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira cikinek érzem, hogy friss főiskolai végzettként, nincs munkám 25 évesen. És családi összejövetelkor mindig téma és nyilván most is az lesz: "na van valami munkád? vagy te mit csinálsz?" Ilyenkor meg a válaszom: "hát nincs munkám" "állást keresek"...

De megkapom mindig: "Ha valóban lenne tudásod a szakmádba lenne" "nem is akarsz te dolgozni" "keress valami kulimunkát, ez akkor nem neked való”, "aki akar az tud dolgozni”.


Azért ez rohadtul szarul tud esni,és hetekig rágódom rajta...


Mivel ezeket elakarom kerülni szerintetek nagy gyökérség lenne, ha mindenkinek belehazudnék a képébe, hogy igenis dolgozok jól fizető helyen?



2022. dec. 17. 22:50
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
92%
Megmondod neki, hogy "Eugénia néni, már nem a Kádár-korszakban élünk, csókolom."
2022. dec. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy ha bekamuzod, akkor elkezdenek arról faggatni, hogy mit dolgozol, hol, mennyit keresel, stb. És azért itt már simán belegabalyodhatsz a kitalált sztoriba, szóval nem érdeems. Azzal ha csesztet, ne foglalkozz. Nekem se jött rögtön össze a munkakeresés, engem is cseszegettek a túl okos rokonok, de nyilván épkézláb ötlete egyiknek se volt arra a kérdésemre, hogy oké, akkor hogyan csináljam, hol találjak munkát stb. Érdekes, akkor már csak hümmögtek.
2022. dec. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
54%
amúgy mi a szakmád, hogy nem találsz vele állást..?
2022. dec. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 NTBS ***** válasza:
16%
Igen, és felesleges is. De, amúgy menj el máshová dolgozni 25 évesen már illene tudni magadról gondoskodni.
2022. dec. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
4%

13as vicces ez a nagy önérzet egy felnőttől aki a mamahotelben él és a papabank tartja még el:-D


Kérdező mi a végzettséged hogy ennyi ideig nem találtál munkát? Normális diplomával kb a végzés másnapján lehet kezdeni.

2022. dec. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell hazudni, és ha valaki ossza az észt, helyre kell rakni, hogy a maga partján sepregessen. Vagy, hogy tudja-e azt, hogy aki sokat ossza az észt, annak elfogy. Stb.
2022. dec. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
82%
Huh...ez most rohadtul felhúzott. Mármint nem a kérdésed, hanem az, hogy a családod ilyen. Ha engem kezdene baszogatni bármelyik felállnék az asztaltól és otthagynám őket a pi..ába. És ez még a finomabb verzió lenne.
2022. dec. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
97%
Előző voltam, egyébként meg felnőtt ember vagy. Mi jogon kellene neked elfogadnod, hogy sértegetnek, pláne a családod...
2022. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
31%
28as honnan veszed hogy felnőtt? a szülőknél és ők tartják el. nem felnőtt max nagykorú. Nagy különbség
2022. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
29-es Értem, tehát, ha valaki elmúlt 25 éves, akkor MAXIMUM csak nagykorú lehet. :D Másrészt, mivel a szüleinél él és ők tartják el, akkor már el kell viselni a megaláztatást és ráadásul szó nélkül viselnie kell ezt meghunyázkodva? Ez tulajdonképpen egyfajta zsarolás, hogy addig ameddig az én kenyeremet eszed, neked tűrnöd kell mindent. Köszönöm ebből nem kérnék. Elvágnám a zsarolási potenciált azzal, hogy otthagyom őket. Ha kell barátoknál laknék, vagy inkább csövelnék.
2022. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!