Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha egy rokonodnak a gyereke...

Ha egy rokonodnak a gyereke ezt mondaná neked, mire gondolnál?

Figyelt kérdés
5 éves a gyerek. Nálunk voltak, épp rá szóltam, hogy ne ugráljon az ágyon. Pár perc múlva elém állt és azt mondta, hogy mi nem szeretünk téged. Nem a szüleivel volt itt, hanem egy másik rokonnal.
2021. júl. 28. 15:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
Mondd neki azt, hogy értem, rendben. Aztán lépj tovább. Tényleg nem ér annyit. 5 éves csak.
2021. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%
Van a családban fiatal gyerek, most lesz 5 éves. Gyakorlatilag bármikor bárki rászól az az egyik válasza hogy utállak vagy nem szeretlek, de néha olyat is mond hogy haljál meg. Nem csak rokonoknak mond ilyet, hanem a saját szüleinek is. Egy másik unokahúgom kisebb korában úgyszintén ilyeneket mondott. Én ezen nem rágódnék a helyedben.
2021. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
78%

Kérdezd meg tőle hogy kik azok a mink?

Amúgy kiskoromban én is többes számba beszéltem magamról ,mert volt egy képzeletbeli barátom akit Döncinek hívtak ,mindig azt hogy mi nem szeretjük ezt vagy azt ,de kinőttem. Ha leszidtad akkor én is azt mondtam hogy nem szeretlek ,majd mentem puncsolni hogy nagyon szeretlek Mami meg stb

2021. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
63%
Mivel többesszámban mondta, szerintem jogos a feltételezés, hogy otthon ezt hallja rólad
2021. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%
Én azt mondanám neki, "mi se téged".
2021. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%
nem venném komolyan, nyilvánvalóan nem tetszik neki hogy meg lett rendszabályozva. marhára nem érdekel, az én házam, nem az övé. otthon majd csinálhatja azt amit akar/szülei megengednek neki
2021. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
95%
'Mi sem szeretünk téged' aztan szépen hazarendeznem.
2021. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Sokat szarnék rá. Én sem szeretlek, aztán tipli haza.
2021. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Metionin ***** válasza:
100%
Hogy mi a faxt keres egyáltalán nálam a rokonom gyereke. Amúgy meg leszarnám, egy 5 éves véleménye pont nem érdekel. Ők bárkit és bármit képesek utálni, ha épp nem úgy történt valami ahogy akarják.
2021. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy ötéves gyereket tényleg nem szabad ilyen szempontból komolyan venni. De mi felnőttek azért megérezzük azt ha vki nem szeret. Szóval ha egyébként is érzed, akkor lehet vmi elszólás, de ha nem akkor tuti nincs semmi, csak beszóltál, visszaszólt, ennyi.
2021. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!