Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha egy rokonodnak a gyereke...

Ha egy rokonodnak a gyereke ezt mondaná neked, mire gondolnál?

Figyelt kérdés
5 éves a gyerek. Nálunk voltak, épp rá szóltam, hogy ne ugráljon az ágyon. Pár perc múlva elém állt és azt mondta, hogy mi nem szeretünk téged. Nem a szüleivel volt itt, hanem egy másik rokonnal.
2021. júl. 28. 15:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Azz gondolnám, h egy 5 éves gyerek, aki gyerekfejjel gondolkodik és reagál. Rászóltál, leállítottad abban, amit élvezetz, mit vártál, mit fog mondani?
2021. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Arra, hogy a szülők nem kedvelnek, kibeszélnek otthon, de arra jó vagyok hogy a neveletlen puját lepasszolják nekem.
2021. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Kettessel értek egyet. A gyerekek őszinték.
2021. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Ötéves, nyilván pillanatnyi ellenérzést fejez ki, nem egy állandó érzelmi viszonyulást felém. Ha meg mégis az van hogy nem szeretnek, akkor az már feltűnt korábban is a szüleivel is...
2021. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Így van!Nálunk is egyszer volt egy olyan eset hogy családi ebéd közben már nem is emlékszem milyen apropóból de a párom hugának a 4 éves gyereke leidiótázta a páromat.Párom felállt az asztaltól és elvonult pár percre mert kicsit durva volt a dolog.Én is arra gondoltam hogy kibeszélés van mert érdekes módon másra nem hallottam hogy ilyet mondott volna a gyerkőc.Ja és állati barátságtalan velünk általában ezt észrevettem.Míg a párom öccsének a mostohalánya totál kedves és beszédes.Érdekes a differencia dehát engem mondjuk nem igazán érdekel mert elég ritkán találkozunk mostanában.Nem tudom mi lelte azt a kislányt hogy ilyen rideg lett velünk pedig semmit sem tettünk ellene és a szülei ellen sem.Nyilván nem kedvelnek bennünket
2021. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
59%

2,3!


Néktek van gyereketek? Ez a korosztaly totál megbízhatatlan, a pillanatyni érzelmei vezérlik őket.

2021. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Először én is azt gondoltam, hogy csak mérges volt rám, mert rá szóltam.

De akkor miért többes számban mondta.

2021. júl. 28. 15:40
 8/26 anonim ***** válasza:
59%
Jaj, ne variálj egy többes szám miatt, amit egy ötéves gyerek mondott. Nem ér az egész ennyit!
2021. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%

Semmit. Keresztlányomnál már megtanultam, hogy ilyenkor nem szabad komolyan venni.

Nem kapott csokit, ment árulkodni, hogy nem adnak neki enni, nem baj ha éhen hal. Indulni kellett, kikapcsoltam a mesét és elvettem tőle a távirányítót (addig ment a mese ameddig öltöztem) erre ment panaszkodni, hogy én megvertem őt.

Morcos volt, kiszínezte a dolgokat a kis fejében

2021. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Azert, mert a kepzeletbeli baratjaval ugralt az ágyadon és Láthatatlankanak is xarul esett, hogy nem lehet.
2021. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!