Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan tudnám elfogadtatni...

Hogyan tudnám elfogadtatni magamat vőlegényem testvérének menyasszonyával?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem bír engem és ez olyan rossz érzés nekem, mert azt akarom, hogy jó legyen a kapcsolatunk.


Akkor szoktunk találkozni mikor eljön vőlegényem szüleihez. Ha én ott vagyok sose mosolyog, egy szó nem jön ki a száján max ugye párom szüleihez beszél pár szót.

Nagyon egyoldalú a beszélgetéseink. Csak én kérdezem, ő válaszol és ennyi. Sose kérdezne vissza és magától tőlem soha semmit se kérdezne.


A múltkor kettesben csináltunk valamit egy kis ideig, de végig én beszéltettem, válaszolt majd síri csend.


Ismer már két éve és azt gondolom, hogy ez így nem jó.

Most vettek egy új házat es párom gyakran leakar nézni hozzájuk, tesója nagyon szívesen fogadja, de látom a lányon, hogy mintha én egy nem kívánt személy lennék, nem szól hozzám, csak annyit mond, hogy szia, azon kívűl semmi többet.


Belegondolok, hogy mi lesz így később. Ha majd gyerekeink lesznek. Azt gondoltam, hogy majd a gyerekeink játszanak majd meg mi majd jóban leszünk, akár barátnők is lehetnénk.


Nem tudom miért teszi ezt velem.


Azt tudni kell róla, hogy van egy tök jó állása is, amit imád a munkahelyén elismerik, a házuk csúcsszuper, örülnék, ha majd nekünk is sikerülne hasonlót venni. A vőlegénye imádja és egy hónap múlva megházasodnak, nem tudom miért olyan durcás mindig mikor látom és olyan fura számomra!!


Párom anyukája is mondta, hogy észre vette és sajnálja, hogy ő nem közeledik felém :( és ő is kicdit fél, hogy így mi lesz.



De most én attól imádom a vőlegényem és attól, hogy ő engem nem csíp nem fogom elhagyni.


Az se jó. Ha én nem szólok hozzá, mert akkor már nincs kommunikáció se.


Felém egy őszinte kedves szava, mosolya nincs.


Én mindig megdicsérem, kedves vagyok vele és őszintén mindezt!


De ő annyit se kérdez, hogy hogy vagyok.



2020. júl. 14. 23:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Írtál a kinézetről meg egy csomó felesleges dologról, ami szerinted fontos, hogy két ember hogyan viszonyulhat egymához. Viszont nem írtál arról, hogy milyen az iskolai végzettségetek, lehet őt teljesen más érdekli, esetleg lehet okosabb nálad? És egyszerűen nem azok a dolgok érdeklik, amik téged is.
2020. júl. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, alig ismered, de előre eltervezed, hogy majd a gyerekeitek együtt fognak játszani, meg hogy nagy barátnők lesztek, meg folyamatosan nyalizol neki, hát basszus ezek után csodálkoznék, ha kedvelne. Hagyd békén, látod, hogy nem akar veled jóban lenni, keress más barátnőket és ne legyél egy ekkora tapadós pióca.
2020. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve nem vagyok barátkozós, bár igyekszem kedves lenni, de tudom, hogy sokszor nem megy. Nekem a rémálmom lenne egy olyan "rokon", aki folyamatosan tapad rám, jópofizik és beszélgetést próbál erőltetni. Talán túl sok vagy neki, vegyél egy kicsit vissza.
2020. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
12%
Tényleg furán viselkedik. Nem kell, hogy hatalmas barinők legyetek, de azért az alapvető udvariassági szabályokat be kéne tartani. Különösebben én sem kedvelem a párom tesóinak a feleségeit, de azért el tudok beszélgetni velük és tudok kedves lenni, arra a kis időre amíg találkozunk néhányhavonta egyszer. A végzettségnek ehhez semmi köze, milliószor értelmesebb vagyok az egyiüknél, mégis tudunk beszélgetni... Ez a lány szimplán tapló és meg se akarja erőltetni magát. Kérdező, szerintem hagyd, nem kell ennyire teperni nála, engedd el ezt az idilli családi képet, van ilyen. Unokatestvérem barátnője pontosan ilyen, egy szót nem szól hozzám, rám se néz. 2-3-szor próbálkoztam, utána elengedtem :D Van ilyen.
2020. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd ő ilyen. Az is lehet hogy később jobban megnyílik, de a nyüstoles nem segít, sőt. Ha meg nem, tartsatok egy normális viszonyt, barátkozni meg tudsz masokkal. Egyébként en is a sógornőmmel beszélgetünk, de alap dolgokról, barinők nem vagyunk. De ez így okes, nincs feszengés , es erőlködés.
2020. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tettél semmit ellene, akkor egyszerűen csak nem vagy neki szimpatikus. Nem kell ezt túlgondolni, van ilyen. Miért foglalkoztat téged ennyire az a nő?
2020. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hagyjad már.Te mindent megtettél a jó kapcsolatért.Ugyanúgy viselkedj vele, mint ő veled.El kell fogadni , ez van.Biztos nem csíp a lány.
2020. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, változott-e azóta a helyzet, vagy megvan-e még a vőlegényed, de megértem a csajt, hogy nem igazán akar veled közös kapcsolatot. Fura vagy. Még írásban is átjön, hogy mennyire.

Gondolatban már ott tartasz, mi lesz a gyerekeitekkel, meg kielemezed a szokásait, a külsejét... hallod, ijesztő vagy.

2021. dec. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!