Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan tudnám elfogadtatni...

Hogyan tudnám elfogadtatni magamat vőlegényem testvérének menyasszonyával?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem bír engem és ez olyan rossz érzés nekem, mert azt akarom, hogy jó legyen a kapcsolatunk.


Akkor szoktunk találkozni mikor eljön vőlegényem szüleihez. Ha én ott vagyok sose mosolyog, egy szó nem jön ki a száján max ugye párom szüleihez beszél pár szót.

Nagyon egyoldalú a beszélgetéseink. Csak én kérdezem, ő válaszol és ennyi. Sose kérdezne vissza és magától tőlem soha semmit se kérdezne.


A múltkor kettesben csináltunk valamit egy kis ideig, de végig én beszéltettem, válaszolt majd síri csend.


Ismer már két éve és azt gondolom, hogy ez így nem jó.

Most vettek egy új házat es párom gyakran leakar nézni hozzájuk, tesója nagyon szívesen fogadja, de látom a lányon, hogy mintha én egy nem kívánt személy lennék, nem szól hozzám, csak annyit mond, hogy szia, azon kívűl semmi többet.


Belegondolok, hogy mi lesz így később. Ha majd gyerekeink lesznek. Azt gondoltam, hogy majd a gyerekeink játszanak majd meg mi majd jóban leszünk, akár barátnők is lehetnénk.


Nem tudom miért teszi ezt velem.


Azt tudni kell róla, hogy van egy tök jó állása is, amit imád a munkahelyén elismerik, a házuk csúcsszuper, örülnék, ha majd nekünk is sikerülne hasonlót venni. A vőlegénye imádja és egy hónap múlva megházasodnak, nem tudom miért olyan durcás mindig mikor látom és olyan fura számomra!!


Párom anyukája is mondta, hogy észre vette és sajnálja, hogy ő nem közeledik felém :( és ő is kicdit fél, hogy így mi lesz.



De most én attól imádom a vőlegényem és attól, hogy ő engem nem csíp nem fogom elhagyni.


Az se jó. Ha én nem szólok hozzá, mert akkor már nincs kommunikáció se.


Felém egy őszinte kedves szava, mosolya nincs.


Én mindig megdicsérem, kedves vagyok vele és őszintén mindezt!


De ő annyit se kérdez, hogy hogy vagyok.



2020. júl. 14. 23:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Azt tudni kell, hogy mindkettőnk kinézetre hasonló, ugyanolyan szemszín, hajszín ,hajhossz, mintha tesók lennénk.


Csak nekem kb. Semmi mellem nincs:D:) Neki meg azért jó nagy. Szóval ő még csinibb is, mint én:))


Sokszor ha beszélünk nem néz a szemembe inkább le néz, vagy ha beszélek hozzájuk párom szemébe néz inkább, hogy az enyémbe ne is kelljen.


Hát ez velem szemben kicsit megalázó.

2020. júl. 14. 23:55
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy csak introvertált? Én is az vagyok, idegenekkel, sőt egyes családtagokkal is lefagyok és nem tudok nekik mit mondani, kb. mint egy kuka. Ez nagyon keserves nekem is, de nem tudok mit csinálni, csak pár ember van, akivel felszabadultan tudok beszélgetni.

Azért gondolom ezt, mert sok emberből akkor is dől a rizsa, ha kimondottan utálja a másikat.

2020. júl. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Első körben azt kéne megtudnod, hogy csak veled ilyen, vagy másokkal is.

Mert lehet, hogy nemcsak veled ilyen, vagyis nem teneked szól ez a viselkedés, hanem ő eleve ilyen zárkózott, sótlan ember.

2020. júl. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Tőle már kérdezted, mi a gond? Vagy legalább a vőlegényed tesójától?
2020. júl. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

2 dolog jut hirtelen eszembe.

Az 1., hogy introvertált, lehet még beszélgetni is szívesen, de egyszerűen azon kívül, hogy válaszol a kérdésre nem igazán tudja mint mondhatna meg, mivel nyithatna.

A 2., hogy haragszik rad, nem tudom mennyi idősek vagytok, ér a kérdés alapján azt gondolom, hogy fiatalok, lehet, hogy ő olyan típus, hogy a te egyik baratnod a múltban összekavart az ő barátnője volt barátjával (direkt próbáltam valami banális de akar reális példát hozni) és kötelességének érzi, hogy hideg legyen veled.

Esetleg neg van egy olyan 3, lehetőség, hogy akaratodon kívül megbántottad valamivel mondjuk olyanra gondolom, hogy azt mondtad, hogy Te nem érted a kollégádat, hogy miért ül egésznap a gép előtt otthon us te biztos megorulnel, az ilyennek kincs élete, de nem tudtad, hogy az o szeretett unokatesója is ilyen.

2020. júl. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem akar a barinőd lenni vagy nem vagy szimpatikus neki. Talán tőle kéne megkérdezni, hogy mi a baja. Lehet túl sok vagy neki, nem kell állandóan beszélgetni. Hagyd békén, lehet jobban díjazná.
2020. júl. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Mi ez a tudni kell hülyeség? Kit érdekel milyen a hajatok? Kit érdekel hol dolgozik? Bunkó veled? Igen. Akkor elárulnád, minek keresed a társaságát és miért próbálod meg szórakoztatni, beszéltetni? Ennyire buta vagy?
2020. júl. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen a viszonyom a sógor nővel. Nincs különösebb oka, egyszerűen teljesen különbözik, nincs közös témánk.


Viszont ez semmi problémát nem okoz. Hasonló korú gyermekeink vannak, átjárunk egymáshoz, a gyerekek játszanak a kertben, mi csendben napozunk és élvezzük, hogy nem minket, hanem egymást nyúzzák.


Nem kell mindenkivel bratyizni, nem kell non-stop beszélgetni, egyszerűen csak próbálj meg ellazulni és élvezd, hogy nem utáljátok egymást, és nincs veszekedés.


Ha nagyon erőlteted a dolgokat, akkor hamar átfordulhat ez a kapcsolat, egy ellenséges, viszálykodós kapcsolattá, ahol a hátatok közepére se kívánjátok egymást.

2020. júl. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2%
Próbáltál közös fotót készíteni rólatok? Vagy valami közös élményt , amire mind a ketten visszaemlékeztek jó szívvel, vidáman.Csapjatok egy görbe csajos napot.Ruha vásárlás együtt, mozi, kaja.
2020. júl. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Legközelebb, ha lesz rá alkalmad, kérdezz rá.


"Ne haragudj X, szeretnék beszélni veled valamiről." És elmondod neki ugyanezeket, amiket itt leírtál.

2020. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!