Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ezt már nem bírom tovább!...

Ezt már nem bírom tovább! Rokon ágyán (ami alvásra van használva) biliztetni a babát? Ez normális?

Figyelt kérdés

En ezt mar nem birom! Ez csak szamomra nem oke? Kerlek valaki nyugtasson meg, hogy ez nem igy megy minden gyereknel...

Az unokatestverem gyereke kezd felnoni, es most tanitjak a bilit hasznalni.

Edesanyam ágyán!! Pisilt is, es mindenki dicserte hogy de ugyeees !! Na de az ágyon?!???????


Ez az elozo kerdesem, meg honapokkal ezelott. Akkor az etkezoasztalon pelenkazta a gyereket:


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


2020. jún. 10. 13:15
1 2
 11/16 Barackoshányás ***** válasza:
30%
Eddig azt akartad, hogy az ágyon pelenkázzon
2020. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden ágy, ha csak nem priccs, instabil. Ha most kezd szobatiszta lenni a kisgyerek, elüldögél rajta jó darabig. Hát kíváncsi leszek, ha kiborul a bili, akkor is tapsolnak-e. A bilinek a földön van a helye.
2020. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

Jaj ezt en sem ertem... En sogornomek is anyosomeknal az ebedlo asztalon!!!! pelenkazzak at a gyereket, es utana azon ettunk. Na azota ferjemmel egyhanguan ugy dontottunk hogy nem jarunk vasarnapi ebedre.


Egyszeruen vannak ilyen diszno igenytelen anyak. Felreertes ne essek, en is anya vagyok, es eddig meg sosem fajt 6 meterrel arrebb vinni a gyereket pl a haloszobaba vagy furdobe atpelenkazni.


Betegek...fhuj.

2020. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
21%

Figyu agyon akkor biliztetnem a gyerekem, ha az eleg kemeny es sima feluletu es a padlo meg kuhumm minosithetetlenul koszos...vagy csak nem tudok hajolgatni. Persze valami nejlont odatennek.


Nem.olvaszam az asztalon pelenkazast, de nagyjabop az asztalok vannak pelenkazoasztal magassagban. Igy nem szakad le az ember dereka. Nekem az asztalon kellett tornaztatnom a gyerekem olyan gyakorlatokat adtak es mondta a gyogytornasz, hogy ha nincs "kezeloasztalom" bizony az ebedloasztalt hasznaljam. Termeszetesen nem ugy hogy le se torlom meg csak felba.. om a gyereket es a kakis pelust cserelem...de megint csak ha nagyon faj a derekam es nem tudom hajolni akkor pelenkaznek asztalon.


Tehat az anyukanak legnagyobb esellyel komoly gerincproblemai vannak. Csak ezt nem fogja nagy dobra verni. Nalunk se az apuka se a nagymama nem tud lehajolni az agyra se, ok a szekrenyre felpakolt kiskadban tudnak csak furdetni vagy a csap ala mosdoba tartani a gyereket. Valaki ezen is kiakadna gondolom. En meg naponta 5x felmosok nehogy a gyerek a padlorol folnyaljon valamit, ieegen helyen meg imadkozom a retkes padlok es szonyegek miatt...vagy le se teszem. Hihi

2020. jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lakás berendezése olyan, akkor le lehet teríteni egy babapléddel az asztalt, és úgy pelenkázni.

Egyetértek, hogy ágyra lehajolni sok nőnek nehéz, fájdalmas. Főleg, ha a baba közben ficánkol.

Viszont ágyon nem biliztetünk. A fürdőszoba szőnyegen ültettem mindig bilire a fiaimat. A szőnyeg meleg, nem fázik fel. Ott van az egyik wc is. A popsiját rögtön meg tudom mosni. Sőt, én a biliztetés kezdetétől is mindig szappannal külön mostam a kezüket, hogy rögzüljön, hogy bili után alapos kézmosás.

Szóval az asztalon megfelelő körülmény megteremtésével lehet tisztába tenni, ha nincs más megoldás. De ágyon nem biliztetünk. Hogy is merülhet fel ilyen, nem is értem.

2020. jún. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez nekem se tűnik normálisnak, sőt mi több, undorító. Szerintem mindenképpen beszélj velük! Nem egészséges és nem is higiénikus!
2020. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!