Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan vegyem rá őket hogy...

Hogyan vegyem rá őket hogy vigyázzanak a kicsimre?

Figyelt kérdés
Párom külföldön dolgozik havonta 2 havonta jön haza egy egy napra. Szülőkkel elek, van egy kislányom aki 7 hónapos, ha néha kikapcsolódni szeretnek baratnokkel évfolyamtársakkal és megkérem vigyázzanak rá, megteszik, de úgy érzem mintha "tartoznek" nekik. Soha nem hagynám éjszakára a kicsim esetleg csak mondjuk este 10 körül mar haza érnek. Mit tegyek? Ha folyton itthon ülök az senkinek sem tenne jót.

2015. dec. 27. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Lehet úgy voltak vele hogy magadnak szülöd a gyereket. Gondolom ők is dolgoznak, fáradtak, és mikor van egy kis szabadidejük szeretnének kikapcsolódni. Én a bébiszittert javaslom, és akkor nem leszel az adósuk.
2015. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Én is bébiszittert javasolnék, ha nincsenek testvéreid, vagy más barátaid, akiket megkérhetnél. Mi párom húgának a gyerekeire szoktunk vigyázni, az ő férje is külföldön dolgozik, de ők külön élnek, mi pedig megtesszük, mert szeretünk a gyerekekkel lenni.
2015. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

énis bébiszittert javaslok.

(másik kérdés,hogy minek kellett így gyereket vállalni,hogy a párod 2 havonta 1 napra jön haza és még a szülőkkel élsz)

2015. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

Nyugi felnőtt emberek, ha nem tetszik nekik, hogy vigyáznak a gyerekre majd szólnak. Szerintem csak te beszéled be magadnak, hogy nem tetszik nekik.

Szóval szerintem ne aggódj, mulass jól, ha úgy alakul.

2015. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha ilyen érzésed van, beszéld meg velük. Viszonozni is lehet otthoni plusz segítséggel, ha igénylik.
2015. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi válaszokat. Valószínűleg akkor babysziter lesz. Nem szólnak soha se látom hogy valami nem stimmel kicsit mintha flegmabbak lennének az nap, bezzeg más nagymama, nagypapa....na mindegy :)
2015. dec. 27. 19:54
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Más nagymama meg nagypapa nem él az unokájával egy fedél alatt.. szerintem már az is hatalmas segítség hogy ott lakhatsz. Te mennyit segítesz nekik a ház körül? Nekem eszembe se jutna ilyet elvárni a szüleimtől.
2015. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
az sem mindegy, milyen gyakran mész el szórakozni...
2015. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Lehet az nem tetszik nekik, hogy elmész este.
2015. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%
Gyerek mellett nem kéne eljárkálni. Eljárkálhatsz majd, ha kirepül, addig felelősséged van a saját gyerekedért és nem a nagyszülőkre kéne lőcsölni.
2015. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!