Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymamám állandóan megakar...

Nagymamám állandóan megakar változtatni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állandóan beleköt a hajamba, körmömbe, mindenbe. És állandóan felkapja a hisztit, ha elmondom, hogy nekem így jó. Mit tegyek? 13/l
2014. okt. 5. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
hát attól függ, hogy nézel ki. ha vmi goth vagy akkor hallgass rá
2014. okt. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen normális, hogy a nagymamádnak nem tetszi az öltözködésed. Az ő idejében a k*rvák öltözködtek így. Nem csoda, ha megbotránkozik a külsődön. Ha hozzá mész látogatóba, vegyél fel valamilyen konzervatívabb ruhát, és ne fesd ki a körmöd! :)
2014. okt. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen még ne fesd a haja és a körmöd, ne tegyél egy kiló sminket az arcodra. Akkor a mamád sem fog beléd kötni.
2014. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Vegyel fel rakotszoknyat, kontyold be a hajad piros csizmat es kesz :-D , amugy mas generacio, ertheto hogy baja van ezekkel a dolgokkal mivel neki nehezebb volt az elete, valoszinu megelte a 2. Vilaghaborut es akkor nem az volt a legfobb gondja hogy milyenre fesse ki a kormet.

siman kerdez meg hogy o hogyan oltoztetne fel teged, milyen ruhat frizurat kepzelne el neked. Ha azt mondja h nemtudja megmondhatod hogy te legalabb tudod hogy mi tetszik neked, ha meg elkezdi mondani hallgasd vegig es megmondhatod hogy az mar nem meno, ill neked nemtetszik. Lehet hogy csak szofosasa van es nincs kivel beszelgetnie es meg kotekedni is jobb mint csendbe lenni. Nem ismerlek nem tudom hogy hogyan oltozkodol de ha ugy mint egy k..va akkor igaza van a nagyidnak, de ha nem akkor jo :-)

2014. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne csak azt mondd meg neki, hogy neked jó így, hanem azt is, hogy a többiek is így néznek ki a suliban (már ha ez igaz) és te sem akarsz kilógni a sorból. Talán ezt megérti, ő is az akkori divat szerint öltözködött fiatalkorában, sőt tulajdonképpen most is azt veszi fel, amit a vele hasonló korú nők.
2014. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmit ne tegyél, ne foglalkozz vele, kár ezen vitatkozni, úgysem fogja megérteni.

30 éves két gyerekes családanya vagyok, de anyukám a mai napig azzal nyaggat, hogy vágassam le a hajam rövidebbre, mert az milyen jó.

1. Utálom a rövid hajat.

2. A férjemnek sem tetszik.

3. Nem áll jól.

4. Nem tudom összekötni és ez elég nagy hátrány ha pici babád van.


Szerinted megérti? Amikor elkezdve vele nyaggatni, csak annyit mondok, hogy nem és kész.

2014. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat:D
2014. okt. 5. 11:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg így van, általában semmi értelme magyarázni a nagyszülőknek.

Nekem még 25 évesen is állandóan azt hajtogatta, h vágassam le hajam, meg h más ruhákat hordjak, pedig teljesen normálisan öltözködöm, csak mivel testvérem divatmániás, szte nekem is úgy kéne öltöznöm.

A legtöbb nagyszülő idős, nem vmi okos, és egész nap a 4 fal között ül, attól érzik magukat bölcsnek és fontosnak, ha állandóan okoskodhatnak, ne figyelj rá.

2014. nov. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!