Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minek kell állandóan változtat...

Minek kell állandóan változtatni a Facebook kinézetén?

Figyelt kérdés

Mi a jó nekik abban, hogy ami eddig bevált azt most jól összekuszálják, hogy az emberek megint magtanulják hogy mi hol van!?


De ez igaz más weboldalakra is!


2014. ápr. 3. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert visszhangot kelt, beszélnek róla, ami kvázi ingyen reklámot jelent. Ez az egyik ok. A másik meg, hogy menedzsment területen mindig nyomulnak az innovációval, és ezt Cukorhegyék félreértik. Ott kell innováció, ahol versenytársak vannak. A Facebook monopol helyzetben van, igazából tökre nincs szüksége rá.
2014. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én láttam olyat is,ahol a fejlesztők jó irányba mentek,de lehet másnak nem tetszik. Az emberek igénye és a technológia is változik, ez pedig belső szerkezeti átalakításokat is követel. Egy idő elteltével ezek nem használhatóak ki hatékonyan a régi felületen. A gond az szerintem,hogy sokszor nem tesztelik le,hogy mennyire lesz hatékony a változással. A másik,hogy felhasználók többsége nem szereti a változást,így bármit is csinál a fejlesztő az biztos,hogy kritika fogja érni. A kérdés,hogy mennyi idő megszokni és mennyire lehet gyorsan elérni a tartalmat.
2014. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen már én is sokat bosszankodtam. Kezdettől fogva nem értettem az ismerős ajánlgatást. Mintha gyenge elméjű lennék, és nem jönnék rá magamtól, kit akarok ismerősnek. Olyan vadidegen ismerősöket és kedvenceket ajánl, akiket úgy kívánok, mint a hátamra egy púpot. Úgy látszik, nem zavarja őket, hogy mennyi tragédia történt már a magánéleti megosztásokból.

A borítóképnek se látom értelmét, mert olyan szélességű és magasságú kép alapértelmezésben nincs, amit oda be lehet rakni.

Így tették tönkre az IWIW-et is. Nem is tudom, van-e még egyáltalán.

Nemrég töröltem a Skype profilomat is, mert nem engedett belépni, ha nem fizetek elő nagyon kedvezményesen valami izé szigeteki telefonálásra.

2014. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 A Skype profilnál valamit benéztél.. tény, hogy lecsúszott az is egy kicsit, mióta tulajváltás történt, de nem kell érte fizetni.


#1 Az nem teljesen igaz, hogy monopol helyzetben lévő cégnek nincs szüksége innovációra. Akármennyire is egyeduralkodó, veszíthet felhasználókat. Eleinte, míg még kevés ember használta az újdonság ereje miatt én is naponta látogattam. Aztán előbújt az emberekből az "EMBER" és onnantól kezdve már csak azért léptem be, hogy megnézzem jött-e levél valakitől. Most már az is megszűnt, kb 3-4 naponta belépek (de volt hogy egy hét is eltelt) és már a legkevésbé sem izgat ki mit oszt meg...

És ahogy nézem az ismerőseimet ezzel egyre többen vagyunk így, már csak 4-5 "harcos" tombol közülük és osztja meg a reggelijét, kutyáját-macskáját-gyerekét és csodálatos önarcképét 6745x-re is. Ezáltal a facebook ha felhasználókat talán nem is, de látogatókat veszít. Kénytelen néha megújulni, hátha vissza tudja csábítani a látogatók egy részét. Végtére is ebből él...

2014. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!