Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook: A fiók pillanatnyila...

Facebook: A fiók pillanatnyilag nem érhető el. Miért csinálja ezt állandóan?

Figyelt kérdés

A fiók pillanatnyilag nem érhető el.

A fiók rendszerhiba miatt pillanatnyilag érhető el. Reméljük, ez rövidesen megoldódik. Kérjük, próbáld újra néhány perc múlva.

Hetek óta majdnem minden nap kiírja... Nem gondolom, hogy feltörték, mert az szerintem nem ilyen. Nem vagyok függő, csak a barátaimmal meg csoporttársaimmal szoktam beszélni (most pl. a holnapi zhról...) és emiatt percekig nem tudok mit csinálni... Mitől lehet? Másnak is van ilyen "problémája"?


2013. dec. 4. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Néhány fióknál gyakori a probléma, biztos a hibás szekcióban találhatóak, vagy éppen azon, amelyeken a karbantartás illetve a fejlesztés megy.

Ha feltörték volna akkor nem ezt írná ki, hanem jelszód megváltozott, vagy azonosítást kérne, hogy te vagy-e az stb.

2013. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most már 2 órán belül 3x írta ki...
2013. dec. 5. 23:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Most nem is baj, már 2 napja nagy karbantartások és fejlesztések folynak(szoftveresen), szóval ez még legalább vagy 100 ezer usernél ugyan így van.

A chat se működik megfelelően, pár funkció gyakran összeomlik szóval semmi gond, ez most ilyen idő a facebook-on.

Ha jól értesültem 3-4 napon belül "stabil" lesz.

2013. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 GodisNOTgreat válasza:
Most nekem is ezt írja, már vagy 6 órája. Az érdekes az, h telefonon megy rendesen...
2015. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Más a webes és más a telefonos elérhetőség is.
2015. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!