Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen? Annyira gyűlölöm?!

Miért ilyen? Annyira gyűlölöm?!

Figyelt kérdés

Amióta apu meghalt, már 7 éve, azóta a mamám teljesen megváltozott.Hogy miért, azt a mai napig nem tudom.Visszakerestem pár régi fotót csak kíváncsiságból, és már ott is úgy néz rám mint akit megölne.Lassan már kerek 2 éve megkeseríti az életemet.Már nagyon régóta velünk lakik, a kezdetek óta, mert ezt a házat ők építették még anno.Lassan 2 éve már hogy megváltoztam.Máshogy viselkedem, máshogy látom a dolgokat, már nem vagyok olyan bújós, meg kis hízelgős mint 7-9 évesen.Többször említette hogy mért nem vagyok olyan mint régen, meg szerinte nincs olyan hogy tinédzser kor, ez egy nagy hülyeség.Tisztelem meg minden mert 75 éves, de nem értem a viselkedését.Rátérek a lényegre.

Még tavaly alig lehetett leküldeni a boltba, mert utáltam oda lemenni.Azért mert a boltos nő szándékosan húzza az időt mikor ott vagyok, és ezt már észrevettem.Beállok a pulthoz hogy fizetnék, érdekes módon mindig nálam telefonál, rakodik, elmegy ezt-azt tenni.Nem szólhatok be neki, de ha tehetném már rengetegszer megtettem volna.Itthon nem mondom meg miért utáltam lemenni a boltba, de most már rendszeresen szinte minden nap megkérdem mamámat hogy kell valami a főzéshez, lemenjek-e.Lemegyek, ezt nem tagadhatná le, de megteszi.A mai napig néha a munkásoknak akik nálunk dolgoznak, azoknak is olyanokat mondott hogy ezt a büdös lányt nem lehet leküldeni a boltba..Miért mondja ezt, annyira idegesítő.Meg itthon szeretnék majd több állatot ha idősebb leszek, mert valóra szeretném váltani az álmaim, és valóra is fogom, ő meg lenéz.Azt mondja hogy úgy se lesz belőle semmi se, meg persze meg ilyenek.Ez annyira rosszul esik hogy a bátyámat aki már 26 éves, azt jobban szereti mint engem.Őt becézi, engem nem.Régebben őt normálisan keltegette hogy jó reggelt életem, ezt biztos forrásból tudom, engem meg keljél már..Ez annyira rosszul esik hogy lenéz.És még így lépjek előre az életben.Most megyek gimibe és már azt hajtogassa hogy remélem lekésed majd a vonatot, meg biztos lefogom.Pedig korán kelő vagyok, mindenhova pontosan, sőt a vártnál előbb érkezem..Már folyamatosan 1 éve az a szokása hogyha anyu hazajön a munkából, akkor beárul neki hogy miket tettem.Ha nem csinálok semmit sem akkor az a baj, ha csinálok valamit akkor meg az a baj.Aztán igazodjak ki ezen.Meg mindig vitákat indít el, oktalanul.Kavarja csak a sz*rt.Tegnap hallottam azt árulta el hogy mondta nekem hogy menjek le a temetőbe mert a virágok elhervadnak meg vigyek ki.Az igazság meg az hogy nem tegnap mondta, hanem 2 héttel ezelőtt.Ő meg úgy állította be hogy nem, én ma is mondtam.Mikor egyáltalán nem.Meg mentem ki az udvarra, a csibék meg kint mászkáltak, mert a ketrec ajtó nyitva volt, 2 tyúk meg ott kapirgált.Hamar befutottam és elmondtam neki, ő meg váltig állítja hogy én nyitottam ki.Mikor nem, mert megjött a barátnője, én akkor bejöttem, és mikor elment akkor mentem ki.Azt állítja hogy volt annyi időm kinyitni, meg te mászkáltál ott reggel is, ő becsukta őket, meg ne hazudjak..Most is az egyik munkásnak elmondta és teljesen leégetett.Komolyan, már sírva tudnék fakadni bármelyik percben.Majd megint lesz csetepaté hogy hogyan történt meg én tettem biztos.Persze anyu is neki hisz, mikor anyunak is már elege van belőle.Sokszor mondtam hogy ilyen mamát senkinek se kívánnék.Fogalmam sincs mit tegyek.Egyszerűen érzi már a végét? Normális válaszokat írjatok. 15/L



2014. júl. 21. 12:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én meg csak simán úgy beszélnék vele ahogy Ő velem. Amilyen az adjonisten...
2014. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez se rossz ötlet, de akkor megint én húznám a rövidebbet.Próbáltam párszor, de esélytelen.Inkább tűröm.
2014. júl. 21. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!