Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha gyűlölöm...

Mit lehet tenni, ha gyűlölöm azt, akivel együtt kell élnem?

Figyelt kérdés

A nevelőapámról lenne szó, de ez nem a szokásos csitri hiszti, hogy egyszerűen csak féltéken vagyok rá anyám miatt, ugyanis ez az ember egy ostoba, lusta, alkoholista, barom. Röviden összefoglalva. Amint tudok lelépek innen, de két évig még bizos el kell viselnünk egymást. Szívem szerint megölném utána meg öngyilkos lennék, anyám meg rohadjon itt magányában.

17/L


2014. júl. 13. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Ahelyett, hogy örülnél, hogy anyádnak jó ?!
2014. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
sokat kell tűrni az életben sajnos
2014. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Istenem micsoda észlény lehetsz te is..

" megölném utána meg öngyilkos lennék, anyám meg rohadjon itt magányában."


Bárcsak anyád látná azt amit írtál. Mindjárt nem lenne gond, hogy kivel kelljen élned.

Úgy kihajítanálak a nagy betűs életbe, hogy a lábad sem réné a földet

2014. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az oke hogy neveloapaddal bajod van, de edesanyaddal mi a gond? Gondolom hogy zavar az alkoholizmusa, tutui engem is kikeszitene, de turj amig tudsz, legy baratokkal inkabb, csak otthon ne ha ennyire nem birod a levegot szivni vele.

Utana amugyis ahogy mondtad, lelepsz otthonrol.


Oh, amugy edesapaddal mi lett? Elvaltak vagy meghalt, mi tortent? Mert esetleg mehetnel hozza lakni.

2014. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak felindultságból írtam ezt, mert anyámat végülis szeretem, bár ő is alkoholiata, ahogy a vérszerinti ápám.
2014. júl. 13. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben lelépnék onnan minél hamarabb. Más megoldás nincs.
2014. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!