Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim megtilthatják, hogy...

A szüleim megtilthatják, hogy együtt legyek vele? Folyt.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok(lány) és már két éve jóval idősebb párom van, tehát elég nagy a korkülönbség közöttünk. Eleinte nem örültek a szüleim de beletörődtek mert tényleg szeretjük egymást. Most viszont ismét tiltanak, mert valami szikra kipattant az agyukból..

Kérek szépen mindenkit, hogy komoly válaszokat írjatok!



2014. júl. 13. 14:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Kiskoru vagy, igy igen. Mas kerdes hogy rovidlato politika izombol tiltani, mert az csak ahhoz vezet hogy 18 evesen fogod magad es elmesz.
2014. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
magyarul szólva nem törődtek bele csak eddig birták elviselni a tudatot hogy a még "kiskorú" lányuk egy jóval idősebb emberrel van együtt
2014. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem igazán tudják szerintem megtiltani ezt, hiszen nyilván nem fognak 0-24-be követni mindenhova. 18 éves korodtól jogilag önálló ember leszel, akkor már biztos nem tehetnek semmit, kivéve ha velük laksz. Mert akkor bele tudnak szólni az életedbe, vagyis meg tudják azt keseríteni, nehezíteni ha nekik valami nem tetszik.


A helyedben nem azon gondolkodnék, hogy ők mit tehetnek "ellened", hanem hogy te és a párod mit tehettek azért, hogy ez az unszimpátia megszünjön. Nyilván sokminden történt már a két év alatt, de ha más nem olyan szintre ki lehet hozni, hogy ha nem is örülnek neki, de legalább elfogadják a te döntésedet.

2014. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Egy 15 eves gyereknek joval idosebb, egy meglett ferfi, talan idosebb az apjanal parja van?!! Rohej!
2014. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi normális válaszokat!

Nem idősebb az apámnál és szerintem nem én vagyok az egyetlen ember, akinek idősebb párja van és tényleg szeretik is egymást. Nem kell elítélni azért valakit, mert olyat szeret, akivel nem lehet együtt vagy mert te éppen másként gondolod.

2014. júl. 13. 14:45
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves a párod?

Én is 17 vagyok és nekem is jóval idősebb a párom, de nem tudják a szüleim.

2014. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Mennyi idös a barátod? Mert amint látod, egy csomó primitiv ember azonnal félreérti a helyzetet.


Meg a másik kérdés, hogy miért gondolták meg magukat a szüleid? Mert valami oka csak van....

2014. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

34 éves.

Tudom, hogy most még több negatív komment fog érkezni, de nem érdekel. Ez a helyzet és kész! :(

Oka van, nagy korkülönbség és, hogy eddig mindig befogtam a számat, most pedig el merem mondani, ami bánt.

2014. júl. 13. 15:29
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Hány éves?
2014. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Látom már.


Fú, ez nagyon gáz, de főleg a faszinak, hogy 32 évesen egy 15 éves gyerekkel járt. Szerencsétlen csődtömeg nem talál magának nőt, és szédítget egy gyereket.

2014. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!