Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Most emiatt bennem van a hiba?

Most emiatt bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Én már kiírtam egy hasonló kérdést a mamámmal kapcsolatban.

A szituáció a következő volt

veszekedett velem a telefonban

pár hónapja és

" ingyenélőnek nevezett. "

Sok hasznos tanácsot is kaptam itt amiket igyekeztem megfogadni. Annyira megbántott hogy egy kicsit szüneteltettem vele a kapcsolatot és nem mentem hozzá kb 2 hónapig. De ő folyamatosan hívogatott hogy menjek meg hogy sajnálja. El is mentem hozzá hétvégén, amikor is bocsánatot kért. De mindenbe bele szólt.

Ilyeneket mondott hogy " ő aggódik értem, neki már kevés ideje van hátra mi lesz velem ha nem lesz a párom? Meg hogy a párom haverja nem tudna_e beajánlani valahova? "

Egyébként igyekszem elhelyezkedni ezt neki is mondtam de legtöbbször vissza sem jeleznek.

Meg beleszólt abba is hogy

a külföldi pénzemet miért nem intézzük már el? És csak mondta mondta. Én meg elsírtam magam tudom hogy szégyen de nagyon feszült lettem amíg ott voltam.

Már el is akartam menni,de inkább maradtam meg kellett várnom a páromat. Most nem tudom hogy

én túloztam el vagy inkább

vele volt a gond?

A válaszokat előre is köszönöm!



tegnapelőtt 16:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Pesten élek, nő vagyok, 50 múltam. Végzettségem csak érettségi. Utobbi 4 évben kétszer váltottam, mindig én, önszántamból. Hogy hol dolgozom, azt nem szeretném elárulni.

Ja és nem iskola takarítás vagy hasonlók.

ma 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!