Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Most emiatt bennem van a hiba?

Most emiatt bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Én már kiírtam egy hasonló kérdést a mamámmal kapcsolatban.

A szituáció a következő volt

veszekedett velem a telefonban

pár hónapja és

" ingyenélőnek nevezett. "

Sok hasznos tanácsot is kaptam itt amiket igyekeztem megfogadni. Annyira megbántott hogy egy kicsit szüneteltettem vele a kapcsolatot és nem mentem hozzá kb 2 hónapig. De ő folyamatosan hívogatott hogy menjek meg hogy sajnálja. El is mentem hozzá hétvégén, amikor is bocsánatot kért. De mindenbe bele szólt.

Ilyeneket mondott hogy " ő aggódik értem, neki már kevés ideje van hátra mi lesz velem ha nem lesz a párom? Meg hogy a párom haverja nem tudna_e beajánlani valahova? "

Egyébként igyekszem elhelyezkedni ezt neki is mondtam de legtöbbször vissza sem jeleznek.

Meg beleszólt abba is hogy

a külföldi pénzemet miért nem intézzük már el? És csak mondta mondta. Én meg elsírtam magam tudom hogy szégyen de nagyon feszült lettem amíg ott voltam.

Már el is akartam menni,de inkább maradtam meg kellett várnom a páromat. Most nem tudom hogy

én túloztam el vagy inkább

vele volt a gond?

A válaszokat előre is köszönöm!



tegnapelőtt 16:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Tehát a párod tart el, a nagyi aggódik és ő a rossz???
tegnapelőtt 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1_ es Nem hiszem hogy a mamámnak

ehhez sok köze van. Különben is ez éppen elég rossz nekem hogy jelenleg nincs munkám, de folyamatosan keresek. Nézem a lehetőségeket. A legtöbb helyen az van hogy annyi a jelentkező hogy nem is válaszolnak, pedig amint meg látom a hirdetést rögtön jelentkezek is.

tegnapelőtt 16:34
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Takarító pl mindig kell...ha nem lenne más akkor addig mennék oda vagy gyárba.

De amúgy a te és párod dolga.

tegnapelőtt 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Ne menj oda, ez soha nem áll le.
tegnapelőtt 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

3_ as Igen, most ez a cél takarítási munkákra fogok jelentkezni. Remélem sikerül

minnél hamarabb, jó lenne.

tegnapelőtt 17:34
 6/21 A kérdező kommentje:
4_ es Lehet hogy igazad van én úgy érzem bármit is tennék nem tudnák neki megfelelni.Mindig lenne egy olyan pont az életemben ami neki nem tetszene szóvá tenné és folyamatosan mondogatná.
tegnapelőtt 17:36
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

Hát, te nem teszel bele a közösbe de azt elvárod hogy a pasid furikázzon? Hol lakik a nagymama, a világ végén hogy nem tudsz tömegközlekedni?


Én se örülnék ha az unokám kitartott lenne

tegnapelőtt 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%
Engem is a párom tart el, a szemembe nem szoktak ilyeneket mondani, hogy jajj mi lesz velem. A hátam mögött meg nem tudom. De joga senkinek sincs beleszólni , köze meg mégúgyse. Pár éve az anyja mocskolódott, de őt le tudta állítani. Nem mennék házhoz a pofonért, legyen az akármilyen rokon.
tegnapelőtt 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7_ es Ugyan nem ez volt a kérdés hogy nem dolgozom és milyen vagyok de azért leírom. A párommal így beszéltük meg hogy amíg nem találok munkát addig én az itthoni dolgokat viszem,mint a háztartás.

A párom szerint az is munka,

és ő nem lát benne problémát.

Hozzá teszem én igyekszem elhelyezkedni, de sajnos nem könnyű mert a legtöbb helyen nem is válaszolnak. Sajnos nem könnyű a munka keresés. De én akkor sem fogom feladni.

tegnapelőtt 18:19
 10/21 A kérdező kommentje:

8_ as Akkor ezek szerint te is voltál hasonló helyzetben.

Szerintem sem kellene bele szólnia

mamámnak de hát neki az a szokása hogy a véleményét mindig kimondja.

Akármilyen bántó is.

Nem tudom hogy a mamámmal

meg tudom_e beszélni ezt higgadtan. Nekem ez egy fájó pont

hogy nem találok munkát és ezt ő is tudja.

tegnapelőtt 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!