Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mi a következménye, ha a...

Mi a következménye, ha a nagyszülők sértegetnek a láthatáson?

Figyelt kérdés

A nagyszülői láthatáson sértegetéssel és ajtócsapkodással távoztak a nagyszülők. Ennek előzménye egy kérdés volt, amire nemleges választ kaptak, ezt szokás szerint képtelenek voltak elfogadni. Mellesleg még a kérdés előtt a gyermekem mondta nekik, hogy menjenek haza és a hozott játékokat is vigyék magukkal, közben hozzámbújt.

Jelentettem a gyámügynél, de eddig semmi visszajelzést nem kaptam. Akinél hasonló történt mi volt a következmény? Érdekli egyáltalán a gyámügyet?



okt. 1. 17:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%
Még mindig a hivatalos, felugyelt lathatas a megoldas, amikor nem nálatok, hanem egy arra kijelolt helységben, szakember felugyelete mellett, szülők nélkül van a láthatas. Akkor nem fognak balhezni és hidd el, a kedvük is gyorsan el fog menni az egész lathatasosditol
okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
57%

Csak számomra hihetetlen, hogy egy 3 éves gyerek magától mondja, hogy "menjenek haza és a hozott játékokat is vigyék magukkal"


Az én 3 éves gyerekeim ha kapnak egy játékot, akkor nem adják vissza. Szerintem amúgy 100bol 99 nem adná vissza mert 3 évesen nem tartanak érzelmileg ott, hogy ezt megtegyék, de persze lehet a tiéd az az 1.


A megoldás ahogy írták. Találkozzatok nyilvános helyen.

tegnapelőtt 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
38%

22



Ugyanmar, egy 3 éves simán képes arra, hogy azt mondja, menj innen, menj haza és arra is, hogy azt mondja, nem kell a játék.

tegnap 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!