Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit csináljak, hogy a gyerekem...

Mit csináljak, hogy a gyerekem ne legyen olyan,mint a párom családja?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom elérni majd,hogy ne kedvelje őket?

Még csak 5 hónapos,de már ezt tervezem.

Tudom most le fogtok támadni emiatt, meg szar anyának gondoltok, de ha ismernétek az anyósomat, akkor megértenétek. Az egész család beteg, de ő különösen, egy nárcisztikus rajzolt szemöldökű boszorkány, tudjátok az a tipikus gonosz kinézete van.


jún. 30. 15:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

"Most a családja miatt ne menjek hozzá valakihez, akivel nagyon jól megvagyunk, minden tökéletes köztünk?"


A férjed is ugyanolyan idióta, mint ők, hogyha a felsoroltak ellenére tartja velük a kapcsolatot, és még be is vonja őket aktívan az életetekbe. Neked kellett egy ostoba papucs, aki ragaszkodik azokhoz, akik toxikusak, bántalmazók, belé rúgnak nem csak a saját kárára, hanem annak a kárára is, aki velük ellentétben normálisan viselkedik vele.


Másik opció, hogy a férjed se idióta és a családja se olyan idióta, ahogy lefestetted, és csak te vagy a helikopter.


De azt nem tudod ebből kihozni, hogy a férjeddel tökéletesek vagytok, és csak a családja a hülye.


Az is sz.r duma, hogy aki nem ért veled egyet, az nem volt még ilyen helyzetben. Fogalmad sincs, ki van a másik billentyűzet mögött.

jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem kell gyereket vállalni olyan emberrel, kainek az anyja egy idióta, de arra sem képes, hogy leállítsa.
júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
90%
15-ös, én pl azért szakítottam az exemmel 24 évesen, nem még eljegyzés, hogyne, mert a családja egy toxic idiótákból álló csorda, ő meg aheéyett, hogy levált volna, csüngött rajtuk. Nemár.
júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
46%
Mi nem tartjuk a kapcsolatot a férjem családjával, mert nem képesek normálisan viselkedni. Szomorú, de nekünk a gyerekek az elsők.
júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!