Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit csináljak, hogy a gyerekem...

Mit csináljak, hogy a gyerekem ne legyen olyan,mint a párom családja?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom elérni majd,hogy ne kedvelje őket?

Még csak 5 hónapos,de már ezt tervezem.

Tudom most le fogtok támadni emiatt, meg szar anyának gondoltok, de ha ismernétek az anyósomat, akkor megértenétek. Az egész család beteg, de ő különösen, egy nárcisztikus rajzolt szemöldökű boszorkány, tudjátok az a tipikus gonosz kinézete van.


jún. 30. 15:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Minek házasodtál be közéjük?

Annyival a párod se lehet jobb, hiszen ők nevelték.

Nekem lehetne aranyból is a micsodája, ha ennyi előjelző vészjel van, az biztos, hogy el se kezdem.

Nem a majdani gyerekemet gyötröm majd hülyeségekkel.

S ez az a tipikus ellenük nevelés, ezt bármelyik bíróság bebizonyítaná ellened. Nem járnál jól.

jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Te is elég betegnek és toxikusnak tűnsz
jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Sok sikert :D Kettő rám hasonlít természetben, a középső meg annyira anyósom, hogy sokszor legszívesebben lecsapnám :D
jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
És akkor miért szültél oda pulyát?
jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Ha ilyen beteg a családja, a párod minek tartja velük a kapcsolatot? Ja, mert neki is annyi esze van, hogy megfelel egy sz*r család neki? :D


A férjed sem százas ezek szerint, de te sem, ha neked olyan pasi kell, aki a borzalmas családjával kapcsolatot tart.


Amúgy tényleg nagyon gáz vagy, tipikus sz*rkavaró meny, már csinálod a feszültséget a családban, rosszindulatú vagy. Nehogy fiad legyen, aztán a te menyed is feltegye ezt a kérdést.

jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon jól nézhet ki a férjed, ha érte még ezt is bevállaltad.
jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó szánalmas vagy. 🤣
jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem vagyok benne az én helyzetembe.. :)
jún. 30. 16:26
 9/24 A kérdező kommentje:
Vagytok*
jún. 30. 16:27
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván nem, mert mi előre gondolkodunk.És megnézzük előre az anyós/apósjelöltet és ha nagyon gáz akkor keresünk mást. Ennyi.
jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!