Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Jogosan tartom hülyeségnek...

Jogosan tartom hülyeségnek nagymamám megoldását erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
Pár éve nagymamám barátnője és a párja meghívta a nagymamát és az unokáit grillezni. Az egyik kisebb unokánál nem volt kés, aki ezt szóvá tette. A nagymamám erre egy nagyobb unoka használatban lévő kését vette el, és adta a kicsinek, ahelyett, hogy szólt volna a vendéglátónak, hogy kellene még egy kés. Lehet, hogy nem volt használatban, de akkor is egy másik unoka elől vette el a kést, ami nagyon fura számomra.

jún. 22. 10:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Te évek óta ezen szorongsz?
jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Miért kell kicsi gyereknek kés?
jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Késsel villával enni, már ő is iskolás volt.
jún. 22. 10:10
 4/24 A kérdező kommentje:
Valamilyen beszélgetésben feljött most más a véleményem, mint a családomé, szeretnék objektívebben látni.
jún. 22. 10:11
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Elvett egy kést, ami amúgy használaton kívül volt és nem a vendéglátót ugráltatta. Mi ebben a nagyon bonyolult? Ő akkor úgy látta jónak.

Te vagy az az unoka, aki azóta se bírja ezt megemészteni? Ha igen, nagyon sajnálom.

jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem illetlenség volt. Tök mindegy hogy ott hevert előbb megkérdezem aztán veszem el ha odaadja. Ez van, én nem veszem el mások elől a dolgokat használat ide vagy oda. Pofátlanság.
jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Mi itthon szoktunk olyat, ha véletlenül kevés kést hozunk az ebédlőbe, hogy mondjuk egyikünknek, hogy gyorsan vágd fel a húsodat, és utána kérem a késed. Még senki nem jelezte, hogy emiatt segítségre szorulna.
jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem az én tányéromból kapta ki a nagymamám a kést, de engem nagyon rosszul éritett volna, ha van egy késem, amit ebben a pillanatban nem használok, de használnám fél perc múlva, és kérdezés nélkül elveszik tőlem.
jún. 22. 10:48
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Vihar a biliben.
jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
Mi ezzel a probléma konkrétan?
jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!