Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mennyit látogatjátok és...

Mennyit látogatjátok és foglalkoztak unokátokkal?

Figyelt kérdés
ápr. 17. 13:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%
2es akkor remélem anyuci se megy gyakrabban:-D
ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
Minden hónapban egyszer egy fél órát vagyok kint a sírjánál, születés és névnapon is megyek.
ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

3 as vagyok.


Nagyon erdekel miert pontozzatok le azt ha valakik szeretik az unokajukat ? 😅

Azt meg foleg nem ertem miert pontozzatok le ahogy osszeirtam a hogy jon ossze a 4 mama egy varosba ? 😃


Mar az is baj ha valaki nem utalja az anyosat ezert rendszeresen jartunk mi is hetvegere?

Mar csak azert nem jarunk mert a gyerek mamazni a mamák unokazni akarnak. De en viszem hozom a gyereket, ott ebedelek beszelgetunk.


Komolyan az eszem megáll neha. 😅

ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Évi 1-2-szer találkozom velük, ünnepekkor, húsvét,karácsony. Születésnapjukra, névnapjukra postán küldök ajándékot, iskola,óvoda kezdésre,gyereknapra utalni szoktam egy kis pénzt.
ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%
13# szerintem a stílus és a fogalmazás. A "4 mama" külső szemmel elég érthetetlen, mert a legtöbb ember elsőnek nyilván a nagymamákra asszociál, mivel hivatalosan az a "mama", a dédi meg általában dédi. Ükmama meg nagyon kevés embernek van, így arra nincsen megnevezés, de a dolog már érthetőbb, ha oda van írva, hogy ükmami, vagy valami. A stílusról pedig annyi, hogy a fogalmazás túlságosan cukormázas. "a mi gyerekünknek király élete van" stílus, ami nem kicsit nagyzolóan hangzik.
ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom heti 2x vigyáz nagyjából 2-3órát az unokára, anyám le💩 minket..
ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom mi nagyzolas van ebben.

Tenyeket irtam. Nem irhatom , hogy le se szarja az 1 mamaja. Ha neki 4 van es mind szereti.

Nem azert alszik ott atlag 2 hetente mert elzavarom, hanem mert igenylik egymas tarsasagat.


Bocsmá , nem tudtam, hogy csak az jo valasz , hogy evi 1x ránez a kolyokre es jovanazugy.


Az is tény, hogy szerencses gyerek , hogy ennyi szereto nagyszulo veszi korul. 🤷‍♀️

ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiamnak: 1 mama anyukám 1 mama anyukám anyukája, 1 mama párom anyja 1 mama párom apjának a felesége, 2 mama párom 2 mamája.

Ha úgy nézzük ez is 6.

De 3 mama 3 dédi van.


Az egyik mama havi 1x nézi meg az unokákat, mert *sosem ér rá* a másik mama minden hétvégén jön + ha tud hétköznap is, a harmadik mama sajnos nem tud jönni, de rendszeresen megyünk, ha pedig meg tudják oldani jönnek ők.

A dédikről nem szeretnék nyilatkozni.

ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel viszonylag távol élünk a szüleimtől (200 km) és még pici a kislányunk, ezért nélkülem viszonylag ritkán találkoznak. 2 hetente azért vagy ők jönnek el egy napra (reggeltől estig), vagy mi megyünk el egy hétvégére. Ilyenkor annak ellenére, hogy ott vagyok, én kb. fizikailag megszűnök létezni, egymásra vannak cuppanva a mamával/papával/dédivel.

A férjem oldalán már csak anyósom van, ő is nagyon idős, nem lehet rábízni a lányunkat és más generációt is képvisel, ő úgy "távolról szeret". Vagy nem is tudom mi a jó szó. Nem tutjgatja úgy a lányunkat, így érezhető a távolság köztük, nincsenek annyira egymásra kattanva. Hozzá ritkábban megyünk és ő egyáltalán nem jön (pedig azért még aktív).

ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mivel anyós szerint nagyon messze lakunk tőlük, így mostmár kb 2 hónapja nem látta. Az a nagyon messze az 20 km és neki is van autója. Mikor 5 percre lakott tőlünk, akkor kb 3 hetente látta egy 20 30 percre.
ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!