Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Megérted nagymamám és nagypapá...

Megérted nagymamám és nagypapám siránkozását?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok.. sajnos nagyfokú rövidlátóként születtem(-19Dioptria) és hallássérültként. ezért speciális iskolába jártam. meg van magasvérnyomásom is. na de 8 álatánost végig jártam meg a 3 szakmunkásképzőt.. 11 osztályom van. aztán iskola végzése után leszázalékoltak ahol D kategóriát kaptam, 12% egészségi állapottal és 88% egészségkárosodással... kapok fogyatekossági támogatást is. rokkant ellátást, meg dolgozom is mellete 6 órát egyből találtam melóhelyet, így összesen 248 ezer ft a jövedelmem... NOS nagyim és papám mindig siránkoznak: Jajjj drága gyerekem, de betegnek születtél, nézd meg a testvérem unokai akik veled egyidősek mind egeszseges, erősek, buliznak, kocsit vezetnek, te meg szép gyerekem nem buluzhatsz nem ihatsz gyógyszerek szedése miatt, látásod miatt nem vezethetsz(mivel egyik szememre vak vagyok 3 éve másik szememre 30% látok)



És valóban, sajnos nem vezethetek soha az életben autót. megnősülni se akarok, nemtudnék ellátni családot. de amúgy mindig én fizetem a fele rezsit itthon. élelembe is adok úgy havi 130 ezret bele adok a háztartásba ;) megértem nagyit, mert nagyon szeretnek. meg amugy az osszes masodunokatesom egeszseges csak en lettem ilyen.... (elsounoka tesom nincs)



nem ertem hogy van ez, a tobbiek makk egeszsegesek en meg e na .... Kocsim se lehet.... de nagyi sirankozasa mar tulzas.


2023. máj. 28. 12:42
1 2
 11/12 anonim válasza:
70%
10-es, hazavágtad a kilencest, szép volt.
2023. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
54%
Szemműtét nem jöhet szóba?
2023. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!