Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért vinném el a gyereket...

Miért vinném el a gyereket hozzá, ha csak lerakja a tv elé?

Figyelt kérdés
Tvt nézni bárhol tud, nem azért vinném a gyereket h le legyen dobva a tv elé. Anyósom szeret tvt nézni. Apósom is. Após mikor baba volt a kicsi, állandóan tvt nézett vele ha elvittük hozzá, nem vittük el utána, hanem felhívtuk inkább magunkhoz h játszanak. Anyós szintúgy tv imádó, neki is a minőségi idő az a tv. Még véletlen sem mese olvasás vagy bármi. Akkor minek vigyem a gyereket ha a mese nézés a nagy program. Mikor baba volt azt mondta h majd nála nyugodtan nézhet a gyerek tvt.. Attól nem lesz jobb nagymama. Eljönni egyébként nem szokott.

2023. ápr. 25. 11:08
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem inkább legyenek együtt, még akkor is, ha tv-znek együtt, minthogy egyáltalán ne találkozzanak. De látszik, hogy utálod anyóst és mindenbe belekötsz.

De ez nem rólad szól, hanem a gyerekről. Hagyd, hogy legyenek együtt és normális kapcsolatuk legyen. Ne a gyereken éld ki az anyósutálatodat.

2023. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz? Őt is elhivtuk h jöjjön játtszani, mint após, após eljön, ő nem hajlandó. Mit útálok rajta?
2023. ápr. 25. 11:27
 3/37 A kérdező kommentje:
*játszani
2023. ápr. 25. 11:27
 4/37 anonim ***** válasza:
55%
Aztán ha segítség kell tőlük mondjuk vigyázni rá, akkor pedig azt nem érted, hogy miért nem marad meg ott velük a gyerek.
2023. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
49%
3: Nem akarod engedni hozzá a gyereket. Ez nem utálat?
2023. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Kólauborkával ***** válasza:
75%

Csak az én oldalaról nézve: barátokkal jobb filmezni, min egyedül, szóval gondolom a gyereknek is jobb a “sárkánnyal” mesézni, mint egyedül.

Amúgy is, minél több embertel találkozik annál jobbak lesznek majd a szociális képességei (tolerancia, empátia, stb…) szóval már e miatt sem hátrány.

2023. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
48%
Ők így élnek. Lényegesen könnyebb lenne a dolgod, ha elfogadnád, és a hozott kontrollmániás, beszűkült mintádat megpróbálnád kezeltetni. Nem fekete vagy fehér az élet. Ők nem fognak változni.
2023. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
26%

hany eves? persze valojaban tok mind1 mert TV sosem jo ha neznek szerintem. en erre nagyon nagyon haklis vagyok. igaz mi meg csak 17 honaposak vagyunk de en kijelentettem es szerencsere mindenki a csaladban igy gondolkozik ha jovunk latogatoba TV nincs. Tablet telefon sem.


lenne ertelme esetleg kikeresni egy cikket errol a temarol hogy milyen artalmas a gyerekeknek a TV es mit muvel a kis agyukkal? plane 3 eves kor alatt. en kinyomtatnam es odaadnam nekik.


de kulonben is...ha te azt mondod nem akkor nem es ha nem a te szabalyaid szerint nevelik ha naluk van akkor en nem hagynam egyedul ott...akkor is ha segitseg sokszor leadni a gyereket tudom....


nalam az anyosom ilyen. sajnos o lakik kozelebb mint az en anyum. az anyos tömi a gyereket 17 honaposan mar cukros kekszel, sütivel. amikor ezt megtudtam...annak ellenere hogy mondtam ne. sot meg be is vasaroltam neki azt amit adjon neki uzsonnara es o megis a vanilias kiflit tolta a gyereknek meg a csokit nem hagyom ott. ennyi. atmegyunk ketten. egy orat ott vagyunk es megyunk. megis romlott a viszonyom emiatt az oreg lannyal de nem erdekel. a fiat mar igy is elcseszte :-D tudom mirol beszelek mert a ferjem

2023. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

9!

2 éves lesz ő is :) sosem hagytam rá még senkire, hálistennek meg tudtam oldani h elvigyem magammal. Eddig mindig mi mentünk, de így minek? Jöjjön ő, de nem akar. Egyedül após jön

2023. ápr. 25. 11:39
 10/37 anonim ***** válasza:
73%
Én nem vinném a helyedben. Vigye a férjed, ha akarja.
2023. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!