Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek igazoljam vissza...

Szerintetek igazoljam vissza a nagytatám számtalanadik facebook profilját?

Figyelt kérdés

A nagytatám sok facebook fiókot csinált már mondván, hogy "őt feltörik" , "nem ő csinálta", stb. Már próbáltuk tanítani, de nem sok sikerrel. A születési dátumait sem a megfelőt állítja be, hanem mindegyik profilon másik dátum van, és kész röhej, hogy egyes rokonok és ismerősök is felköszöntik, mert a facebook azt jelzi, hogy szülinapja van, pedig valójában nem is akkor van neki. Ha számon kérjük, az a válasz, hogy "a facebook csinálja"... Törölgettem már a facebook profiljaiból, csak egyet hagytam meg, amin láttam, hogy nem régen volt aktív (hamis szülinapi dátum van rajta beállítva), és most bejelölt még egy facebookról, ami frissen nyitott új profil (szintén másik hamis szülinapi dátummal).


Azért nem akarom, hogy sok profilja legyen ismerősöm, mert ha üzenetet kell neki írnom, sosem tudom, melyiket használja.


Ti vissza igazolnátok az újat, vagy függőben hagynátok?



2020. okt. 6. 23:32
A kérdező szavazást indított:
Visszaigazolnám.
Függőben hagynám.
28 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Idős ember nem emlékszik a jelszavára, meg egyáltalán arra, hogy ő már csinált fiókot. Ne félj, arra sem fog emlékezni, hogy ki jelölte vissza. Egyáltalán ne foglalkozz ezzel a dologgal.
2020. okt. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha nagyapádat Sándornak hívják, akkor lehet, hogy ismerősöm, egy ideje már én se jelölöm vissza :D
2020. okt. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2, nem Sándornak hívják, ezek szerint nem csak az én nagyapám csinál ennyi profilt :D
2020. okt. 6. 23:55
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Töröld a régieket, és csak az újat hagyd meg. Nem olyan fáradtságos dolog.
2020. okt. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még függőben sem hagynám, simán a "nem ismerem" a megoldás. A hamis születési dátum jelzi, hogy csak hülyéskedik.

Egyébként lehet, hogy valaki jelzi a facebook felé a hamis profilt, és ők törlik, azért kell újat csinálni. Bár a dátum állítgatás erre nem magyarázat.

2020. okt. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem hogy függőben hagynám, hanem törölném a jelölést.
2020. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi megszereztük a jelszót és töröltünk apám oldalán. Szerencsére neki nem volt több profilja, de azon az egyen is csinált hülyeségeket.

Ha tudsz, lépj be a gépébe és töröld az összeset egy kivételével, ahol a legtöbb ismerőse van. Nem jó senkinek, ha rajta röhög mindenki.

2020. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk az jobb is ha nem az igazi adatokat adja meg. Senkinek semmi köze hozzá.

Én visszaigazolnám. Örülj neki, hogy melletted van még és hogy van aki bejelöljön :)

2021. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!