Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Almaim munkaja vagy a csaladot...

Almaim munkaja vagy a csaladot valasszam?

Figyelt kérdés
Nagymamammal es a papaval nagyon jo a kapcsolatom, mindenben segit, tamogat. Eleg idosek es egeszsegugyileg nincsennek mar a toppon sajnos. 4 unokajuk van, akikkel tesomon kivul nem tartjak a kapcsolatot. Es anyaekon kivul nincs mar mas a csaladban. Nagyon sajnalom, mivel a fiat is elvesztette (mamam). Jovore szeretnek jelentkezni egy allasra, amivel ismeros altal fel is vennenek, viszont egy evbe max 2*1 hetet tudnek hazajarni, mivel nem a kozeli es szomszedos orszag. Azt persze megtudom oldani, hogy repulojegyet veszek nekik es kijojjenek hozzam. Viszont annyira rossz latni, hogy bar ez szoval se mondjak, es tamogatnak abban, hogy vagjak bele, de hogy engem is elfognak vesziteni.. egyszer ketszer sirva is fakadt, hogy hat engem is milyen keveset fog latni es lassan mar senkije nem marad. Ilyenkor a szivem szakad meg, es nem akarok elmenni, viszont a munka nem fog ram varni es lehet soha tobbe ilyen alkalmam nem is fog adodni. Hogy dontenetek?
2019. szept. 16. 19:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Munka. A természet rendje, hogy a gyerekek kirepülnek, és az is hogy a nagyszülők meghalnak. Nincs ebben semmi szomorú, nem kell felettük őrködnöd haláluk napjáig, normális nagyszülő nem is akarja ezt.
2019. szept. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
69%

Munka.Most annyi lehetőség van,hogy tartsad velük a kapcsolatot.Telefon,internet,akár naponta beszélhetsz velük.

Majd elviszed őket pár hétre magadhoz,egy kicsit "világot látni".Bele fognak nyugodni,meglátod minden renben lesz.

2019. szept. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
69%
Karrier! Mindig karrier!
2019. szept. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
69%
Munka. Nagyszülőkkel pedig Skype-on tudod akár naponta is tartani a kapcsolatot.
2019. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Család. Figyelj,lehet,hogy pont akkor fognak meghalni,amikor te külföldön dolgozgatsz,na ezt meg fogod bánni. Szerintem élvezd ki,ameddig élnek. Munkából volt,van,lesz bőven,de családból egyetlen egy van. Én itthon maradnék.
2019. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok olyan aki túlságosan kötődik az emberekhez. Így én a munkát választanám, választottam.


Én úgy vagyok vele hogy ez már rólam szól , nekem kell a saját életemért cselekedni. Ha otthon maradtam volna , mára kb idegi és testi roncs lennék.

Nyilván fontosak az emberi kapcsolatok, nem is azt mondom hogy csak a munka a fontos. Meg kell találni az egyensúlyt.

De egy biztos , Magyarországon ha nincs valami nagyon jól fizető munkád, akkor nem fogsz előrébb jutni.

Valamint az hogy mindenki ezerrel gürizik otthon, férj és feleség nem tud minőségi időt együtt tölteni, és a gyerekekkel, az megint nem normális! És igen ez most kicsit bunkón hangzik , de neked már magadra is kell gondolni és majd a gyerekeidre! Hogy nekik jó hátteret biztosíts. Mert lehet legyinteni hogy nem minden a pénz...de anélkül meg nem megy.

Én úgy vagyok vele pénz=idő. Mióta külföldön dolgozom sokkal több minőségi időt tudok a gyerekeimmel tölteni, mint amíg otthon éltem és éjjel-nappal dolgoztam. Szó szerint!

F36

2019. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!